The Best Kuaför

E-posta Gönder

 • Beşiktaş, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

The Best Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

The Best Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

The Best Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

The Best Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  7-8

The Best Kuaför Hakkında

2018 yılının Şubat ayında faaliyete açtığımız The Best Kuaför Levent’te yer alıyor. Kadın ve erkek bölümleriyle hizmet verdiğimiz salonumuzda güzellik uygulamaları yapıyoruz. Saç tasarımı konusunda marka haline gelen salonumuzda, makyaj uygulamaları konusunda da profesyonellerle çalışıyoruz. Her zaman memnuniyetinize odaklanıyor, kaliteden ve hijyenden ödün vermeden çalışıyoruz. Cilt sağlığınızı birinci öncelik olarak belirleyen ekibimizle birlikte dünyaca ünlü markaların makyaj malzemeleri ve saç boyalarını tercih ediyoruz. Bakım uygulamaları ve tırnak işlemeleri için de uzmanlarımızın tercih ettiği çok özel markalar var. 20 kişilik ekibimizle sunduğumuz profesyonel hizmetin ayrıcalıklarını yaşamak isteyen herkesi salonumuza davet ediyoruz.

Gelin saçı tasarımı ve makyaj uygulamaları için de son derece heyecanlıyız! Güzelliğinize ışık tutacağımız makyaj uygulamaları ve düğün günü şıklığınızı tamamlayan saç modeli ile bu gecenin yıldızı olmanızı sağlıyoruz. Bunun için hemen harekete geçiyoruz. The Best Hairdresser tarzı ile saçlarınızı yüz hatlarınıza en uygun şekliyle tasarlamak için hayal ettiğiniz modeli öğreniyoruz. Model çalışmalarında duvak, saç aksesuarları ve gelinlik kesimine göre de uyarlamalar yapıyoruz. Topuz, örgü veya dağınık saç modellerinin hemen her biri konusunda uzmanlaşmış olan sanatçımızla hazırlıkları tamamlıyoruz.

Makyaj uygulamaları için de benzer hassasiyetle çalışıyoruz. Hatta cilt yapınıza göre makyaj ürünlerini kullanmak için ayrı bir mesai harcıyor, aldığımız eğitimlerden de yola çıkarak güzelliğinizi ortaya çıkaran dokunuşları yapıyoruz. Baştan aşağı güzellik için manikür ve pedikür uygulamalarıyla hazırlıklarımızı bitiriyoruz. Dilerseniz, saç ve makyaj provasını da düğün öncesi düzenleyerek istediğiniz hizmeti aldığınızdan emin olmanızı sağlıyoruz.

Markamız, The Best Beşiktaş Levent kuaförleri arasında yerini alırken ekibimiz de isminden sık sık söz ettiriyor. Düğün mekanında hizmet verdiğimizi ve erkek saç tasarımı için çalıştığımızı da unutmayın! Siz de düğün günü 7 ila 8 kişilik bir grupla salonumuzda hazırlıklarınızı yapmak isterseniz, iletişim formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Levent Mah. Büyükdere Cad. No:171, 34330 Beşiktaş/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.