The Best Kuaför

E-posta Gönder

  • Beşiktaş, İstanbul.

Ekiple Tanışın

The Best Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

The Best Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

The Best Kuaför Sık Sorulan Sorular

The Best Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

The Best Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


The Best Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

The Best Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


The Best Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, The Best Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


The Best Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

The Best Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

The Best Kuaför Hakkında

2018 yılının Şubat ayında faaliyete açtığımız The Best Kuaför Levent’te yer alıyor. Kadın ve erkek bölümleriyle hizmet verdiğimiz salonumuzda güzellik uygulamaları yapıyoruz. Saç tasarımı konusunda marka haline gelen salonumuzda, makyaj uygulamaları konusunda da profesyonellerle çalışıyoruz. Her zaman memnuniyetinize odaklanıyor, kaliteden ve hijyenden ödün vermeden çalışıyoruz. Cilt sağlığınızı birinci öncelik olarak belirleyen ekibimizle birlikte dünyaca ünlü markaların makyaj malzemeleri ve saç boyalarını tercih ediyoruz. Bakım uygulamaları ve tırnak işlemeleri için de uzmanlarımızın tercih ettiği çok özel markalar var. 20 kişilik ekibimizle sunduğumuz profesyonel hizmetin ayrıcalıklarını yaşamak isteyen herkesi salonumuza davet ediyoruz.

Gelin saçı tasarımı ve makyaj uygulamaları için de son derece heyecanlıyız! Güzelliğinize ışık tutacağımız makyaj uygulamaları ve düğün günü şıklığınızı tamamlayan saç modeli ile bu gecenin yıldızı olmanızı sağlıyoruz. Bunun için hemen harekete geçiyoruz. The Best Hairdresser tarzı ile saçlarınızı yüz hatlarınıza en uygun şekliyle tasarlamak için hayal ettiğiniz modeli öğreniyoruz. Model çalışmalarında duvak, saç aksesuarları ve gelinlik kesimine göre de uyarlamalar yapıyoruz. Topuz, örgü veya dağınık saç modellerinin hemen her biri konusunda uzmanlaşmış olan sanatçımızla hazırlıkları tamamlıyoruz.

Makyaj uygulamaları için de benzer hassasiyetle çalışıyoruz. Hatta cilt yapınıza göre makyaj ürünlerini kullanmak için ayrı bir mesai harcıyor, aldığımız eğitimlerden de yola çıkarak güzelliğinizi ortaya çıkaran dokunuşları yapıyoruz. Baştan aşağı güzellik için manikür ve pedikür uygulamalarıyla hazırlıklarımızı bitiriyoruz. Dilerseniz, saç ve makyaj provasını da düğün öncesi düzenleyerek istediğiniz hizmeti aldığınızdan emin olmanızı sağlıyoruz.

Markamız, The Best Beşiktaş Levent kuaförleri arasında yerini alırken ekibimiz de isminden sık sık söz ettiriyor. Düğün mekanında hizmet verdiğimizi ve erkek saç tasarımı için çalıştığımızı da unutmayın! Siz de düğün günü 7 ila 8 kişilik bir grupla salonumuzda hazırlıklarınızı yapmak isterseniz, iletişim formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Levent Mah. Büyükdere Cad. No:171, 34330 Beşiktaş/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.