Tarık Güzel Kuaför

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Tarık Güzel Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Tarık Güzel Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Tarık Güzel Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Tarık Güzel Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Tarık Güzel Kuaför Hakkında

Düğününde unutulmaz bir güzelliğe sahip olmak isteyen kadınlar için Beşiktaş’ta hizmet verdiğimiz Tarık Güzel Kuaför’de sizinle tanışmayı bekliyoruz. Profesyonel ekibimizle birlikte müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor ve hayatınızın en anlamlı günlerinde tarzınızı yansıtacak saç ve makyaj tasarımları yapıyoruz.

Kuaför salonumuz içerisinde saç kesimi, boya, ombre, estetik renklendirme, balyaj, fön, makyaj, saç tasarımı, manikür ve pedikür uygulamalarımız da bulunuyor. Salonumuzu ziyaret eden herkesle özel olarak ilgilendiğimiz için randevu usulü çalışıyoruz. Günlük ya da özel gün için hizmet almak istiyorsanız mutlaka önceden haber vermenizi istiyoruz. Güzellik sektöründe moda olan trendleri de yakından takip ederek, uygulamalarımız esnasında isteğinize bağlı olarak yer veriyoruz.

Gelin saçı ve makyajınızı yaparken düğün mekanınıza, gelinlik modelinize, yüz hatlarınıza ve neleri beğenip beğenmediğinize dikkat ediyoruz. Yılların kazandırdığı deneyimlerle size her zaman yol gösteriyoruz. Son kararı her zaman size bırakıyor olsak da eğer yardımcı olmamızı isterseniz de size her daim destek oluyoruz. İstediğiniz modeller varsa bize görsellerini göstermenizi istiyoruz. En beğendiğiniz tarza birlikte karar veriyoruz.

Makyaj aşamasında da diğer tüm işlemlerimizde olduğu gibi özenli şekilde hizmet veriyoruz. Önceliğimiz dikkat çeken bir pürüzsüz görüntü olduğu için ten renginize en uygun, kapatıcılığı yüksek bir ürün tercih ediyoruz. Bunun için önce makyaj bazı uyguluyor ardından fondöteni sürüyoruz. Bakışlarınızı ön plana çıkarmak istediğimiz için göz ve kaş yapınıza uygun, gerekli dokunuşları başarıyla yapıyoruz. Makyajınızı çeşitli uygulamaların ardından tamamladığımızda ise sabitleyici sprey sıkıyor ve kalıcılığı koruyoruz.

Siz de Bebek kuaförü Tarık Güzel’in şanslı gelinlerinden biri olmak, salonumuzun sunduğu hizmetleri öğrenmek ve fiyatlarımızı değerlendirmek isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı unutmayın.

İletişim

 • Adres:

  Cevdet Paşa Cad. Germencik Sok. No:3

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Tarık Güzel Kuaför Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.