Tach Kuaför

E-posta Gönder

 • Beşiktaş, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Tach Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Tach Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Tach Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Tach Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Tach Kuaför Hakkında

Tach Kuaför olarak düğün gününüze en az sizin kadar önem veriyor, kusursuz görünmenizi istiyoruz. Uzman kadromuz ve kaliteli ekipmanlarımız ile sizi buradan göz kamaştıran bir gelin olarak uğurlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Yıllardır İstanbul’da sayısız misafirimize kapılarımızı açtık, hayallerini gerçekleştirdik. Bunu yaparken her defasında ihtiyaçlarına kulak kabarttık, tarzlarınıza ve zevklerine uyumlu modeller önermek için onları yakından tanıdık. Bu hizmet anlayışımız sayesinde de memnuniyetlerini sağlayarak yüzlerindeki tebessümün sebebi olduk. Bu yüzden bu özel gün için bizi gönül rahatlığıyla tercih edebilir, kendinizi profesyonelliğimiz ve yetenekli ellerimize bırakabilirsiniz.

Bizi Gayrettepe kuaförlerinden farklı kılan en önemli özelliğimiz; değişim isteyenlerin adresi olmamız! Farklı, yaratıcı ve özgün bakış açımız ile pek çok kuaför salonunun cesaret edemediği kesimler, renklendirmeler ve bu tarz işlemler uyguluyoruz. Kendinizi nasıl özel ve rahat hissedecekseniz o modeli uygulayabiliyoruz. Üstelik önce bir ön prova yapıyor, böylelikle düğün gününüzde gönül rahatlığıyla hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Sıcakkanlı ev sahipliğimiz sayesinde kendinizi evinizde olduğunuz kadar rahat hissetmeniz bizim için çok önemli. Size salonumuzda düğün stresinizi unutturacak, gün boyu yaptığımız ikramlar ile de keyifli saatler yaşamanızı sağlayacağız.

Saçınız ve makyajınız için kullandığımız tüm güzellik ürünlerinde kaliteyi ve hijyeni hissedeceğinizden emin olabilirsiniz. Sektörün en iyi markalarıyla çalışıyor, güzelliğinize layık olmak için bu konuda da titiz davranıyoruz.

Yalnızca gelin saçı ve makyajı hizmetiyle sınırlı kalmıyor, saçınızın sağlıklı ve parlak görünmesi için keratin bakım, cildinizin de pürüzsüz görünmesi ve makyajın kalıcılığını arttırması için cilt bakım uygulamaları gerçekleştiriyoruz.

Tüm imkanlarından yararlanarak davetlilerinizi büyülemek isterseniz yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak. Güzellik ve bakımın adresi Tach Kuaför Gayrettepe’de hizmetinizde!

İletişim

 • Adres:

  Kasap Sok. Esen İş Mekezi B Blok No: 18 Daire: 13, Beşiktaş, İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.