Studio Rouge

E-posta Gönder

 • Kadıköy, İstanbul.

Studio Rouge Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Studio Rouge Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Studio Rouge Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Studio Rouge Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, El / Ayak masaj, Manikür / Pedikür, Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  5

Studio Rouge Hakkında

Zevkinizi ve tarzınızı yansıtacak, isteklerinizi eksiksiz bir şekilde yerine getirecek bir kuaför arıyor ve gelin saçınızı ve makyajınızı kusursuz bir şekilde tamamlamak istiyorsanız, Studio Rouge Kuaför ile bu oldukça kolay! Sizi geceye özenle hazırlıyor, içinize sinen bir saç ve makyaj modeli belirleyerek göz alıcı görünmenizi sağlıyoruz. Peki, bu işlemleri nasıl gerçekleştiriyoruz? Hemen anlatalım.

Kadıköy’ün en elit bölgelerinden biri Suadiye’de faaliyet gösteriyor, kaliteli hizmetimizi gelinlerimize profesyonel bir ekip ile sunuyoruz. Kadıköy’deki kuaförler arasında adımızdan sıkça söz ettirmek için yenilikçi bir anlayışla hizmet veriyoruz. Bu yüzden kullandığımız aksesuar ve ürünlerimizde sürekli yeniliğe gidiyor, sektördeki en iyi markaları tercih ediyoruz. Kalite ve hijyen onaylı ürünlerimizle keyifli dokunuşlar yapacak, hayal ettiğiniz gelini ortaya çıkaracağız.

Uzun zamandır bizimle olan, aldığı eğitimlerle kendini kanıtlayan bir ekip ile çalışıyoruz. Moda dünyasından birçok yeniliğe hâkim olan bu ekip en yeni trendleri takip ediyor ve sizlere birçok seçenek sunabiliyor. Bu modelleri bir katalog vasıtasıyla aktarıyoruz ve buradan istediğinizi seçebiliyorsunuz. Eğer fikrimizi almak isterseniz, size en çok yakışacak modelleri önerebiliyoruz. Bu modelleri belirlerken gelinliğinize, duvağınıza, saç uzunluğunuza, vücut yapınıza, yüz hatlarınıza ve bunun gibi kriterlere bakıyoruz. Tamamen uyumlu ve kusursuz görünmeniz için her şeyi en ince ayrıntısına düşünüyoruz.

Makyajınız için de aynı özeni gösteriyor ve nasıl bir makyaj stilinizin olduğunu öğrenerek saçınıza ve gelinliğinize de uyacak bir makyaj için hazırlıklara başlıyoruz. Sade bir makyaj isterseniz pastel renklerini kullanıyor ve doğal güzelliğinizi göstermenizi sağlıyoruz. Gözlerinizi ortaya çıkarmak isterseniz farlarda buğulu renkler tercih ediyoruz. Daha birçok farklı ve yaratıcı makyaj stilini karşılıklı olarak konuşabiliyoruz. Sonuç olarak salonumuzda içinize sinecek hizmetler alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Telafisi olmayan düğün gününüzde doğru bir seçim yapmak istiyorsanız sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Bağdat Cd. Suadiye Mh. Colak Ismail Sk. Nevgül Apt. N:10 Suadiye - Kadıköy / İSTANBUL

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.