Studio Gökhan Özdem

E-posta Gönder

 • Bakırköy, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Studio Gökhan Özdem Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Studio Gökhan Özdem Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Studio Gökhan Özdem Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Studio Gökhan Özdem Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Studio Gökhan Özdem Hakkında

Başarımızla İstanbul kuaförleri arasında adımızdan söz ettirmeyi başardığımız Kuaför Gökhan Özdem’de sizin de hayalini kurduğunuz gelin olmanıza yardımcı olmak istiyoruz. İşinde uzman kadromuz, güler yüzlü yaklaşımımız ve hijyenik ortamımızla daima en iyisi olmanız için çabalıyoruz. Uzun zamandır güzellik ve bakım sektöründe başarıyla hizmet verdiğimiz yerimizde siz de rüyalarınızı süsleyen gelin olabilirsiniz.

Düğünlerin tatlı bir telaşı olduğunun farkındayız. Bir daha tekrarı yaşanmayacak bu eşsiz anlarda keyifli zaman geçirmeniz için konforlu ortamımızda sizi misafir ediyoruz. Üstelik düğün günü sizinle birlikte sevdiğiniz yakınlarınızı da ağırlayarak eğlenceli bir hazırlık süreci geçirmenizi istiyoruz. Dünyaca ünlü markalarla iş birliği yaparak kaliteli malzemeler kullanıyoruz. Hijyen koşullarına dikkat ediyor ve her müşterimizde temiz ürün kullanıyoruz.

Düğünden önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir gelin olmak istediğiniz üzerine konuşmalar yapıyoruz. Önce sizi dinliyoruz çünkü isteklerinizi önemsiyoruz. Daha sonra ise yaptığımız gelin saçı ve makyajı örnekleri göstererek aynı zamanda düğün günü hazırlıklarınızın nasıl bir sürece sahip olduğundan bahsediyoruz. Böylelikle aramızda karşılıklı bir güven bağı oluşmasını istiyoruz. İsteğinize bağlı olarak düğün öncesi saç kesimi ve renklendirme uygulamalarıyla imaj değişikliğinize de destek olabiliyoruz.

İstediğiniz tüm saç ve makyaj modellerini başarıyla yapıyoruz. Bunun için saçınızın uzun ya da kısa olması gibi bir şartımız bulunmuyor. Her modeli rahatlıkla ve en önemlisi de ustalıkla yapıyoruz. Makyaj aşamasına geldiğimizde ise önceliğimiz yüz hatlarınız olduğu için ten renginize uyumlu ve sizi daha çekici bir görünüme kavuşturacak uygulamaları tercih ediyoruz. Mutlaka makyaj bazı ve sabitleyici sprey kullanıyoruz çünkü yaptığımız makyajın uzun saatler boyunca kalıcılığı korumasını istiyoruz.

Siz de Bakırköy’deki kuaförler arasında bir tercih yapacaksınız sunduğumuz ayrıcalıklı imkanları değerlendirmek için form aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Ataköy 2-5-6. Kısım Mah. Nergis Yolu Sok., 34158 Bakırköy/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.