Sosyete Kuaför Bayrampaşa

E-posta Gönder

 • Bayrampaşa, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Sosyete Kuaför Bayrampaşa Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Sosyete Kuaför Bayrampaşa Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Sosyete Kuaför Bayrampaşa Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sosyete Kuaför Bayrampaşa Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Sosyete Kuaför Bayrampaşa Hakkında

Çok uzun yıllardır işimizi severek yapıyor ve güzellik sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Salonumuz Sosyete Kuaför Bayrampaşa’da bulunuyor ve burada güler yüzlü ve profesyonel bir ekiple çalışıyoruz.

Hayatının en özel günü için heyecan duyan gelinlerimizi severek ağırlıyoruz. Onlara kendilerini özel hissetmeleri özel ilgi gösteriyor, tüm istek ve ihtiyaçlarını kısa sürede karşılıyoruz. Strese kapılmamaları için elimizden geleni yapıyor, tam da planladığımız gibi onları tam zamanında eksiksiz şekilde hazırlıyoruz. Peki, tam olarak neler yapıyoruz? Merak edenler için bu süreci hemen anlatalım.

Daha önceden randevu alarak bize hangi gün ve saatte geleceğini söyleyen gelinimizle planlamamızı yapıyoruz ve günü geldiğinde hazır bir şekilde onu bekliyoruz. Gelir gelmez gelinliğini alıyor ve zarar görmemesi için güvenli bir yere asıyor. Saç ve makyaja başlamadan önce eğer varsa manikür ve pedikürünü tamamlıyoruz. Bu esnada yiyecek ve içecek gibi bir isteği varsa onunla da ilgileniyoruz. Sıra saç tasarımına geliyor, dilediği bir modeli bize gösteriyor ve anlatıyorsa bu doğrultuda istediğinin aynısını yapıyoruz. Ancak bizden tavsiyeler isterse ona; gelinlik modeli, düğün konsepti ve tarzına göre yılın modasına uygun önerilerde bulunuyoruz.

Kararlaştırılan saç modelini yaparken ara verip gelinimizi makyaj koltuğuna alıyoruz. Çünkü bu işlem sırasında koltuğa başı değeceği için saç bozulacaktır. Yetenekli makyözümüz yine gelinimizin isteklerini dinliyor, ten rengi ve yüz hatlarına göre çalışmasını yapmaya başlıyor. En kaliteli markaların ürünlerini en güncel tekniklerle kullanıp hem kalıcı hem de doğal görünümlü bir makyaj yapıyoruz.

Açık ve kapalı fark etmeksizin tüm gelinlerimizi hayal ettikleri şekilde hazırlıyor ve en güzel günlerine uğurluyoruz. Hepsi ve daha fazlası için bizimle görüşmek ve sıradaki gelinimiz olmak isterseniz sayfadaki formu doldurarak ulaşabilirsiniz. Sosyete Kuaför İstanbul Bayrampaşa’da sizi bekliyor.

İletişim

 • Adres:

  Altıntepsi Mah. Dr.Nesibe Batıyol Sk. No:15B İstanbul / Bayrampaşa

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.