Serhat Morkoç Saç Tasarım

E-posta Gönder

Serhat Morkoç Saç Tasarım

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Serhat Morkoç Saç Tasarım Hakkında

Mesleğine aşık bir kuaför olan Serhat MORKOÇ, kuaförlüğe İstanbul'un gözde semtlerinden biri olan Nişantaşı'nda Abdi İpekci Caddesinde Mehmet Tatlı'da başlamıştır. Ardından Can Tümenci ve Zeki Doğulu ortaklığı dahilinde çeşitli dergi ve sanat katologlarının yapımında yer almıştır. 2000 yılında Valikonağı'nda NECO Kuaför salonunda çalışmaya başlamıştır. Askerlik süresince Genelkurmay Başkanlığında kuaförlük görevine devam etmiştir.
2008 yılında TV sektörü içerisinde kuaförlük alanında çalışmak için bir girişimde bulunmuştur. Bu girişimi sonucunda TRT, TRT Müzik, TRT Arap, Kanal D, NTV, Kanal Türk, Buguün TV gibi çeşitli TV kuruluşlarında calışmış ve tecrübelerine tecrübe katmıştır. Bu kanallarında yayınlanan programlarda rol alan haber spikerlerinin, müzisyenlerin, oyuncuların ve daha bir çok ünlü ekran yüzlerinin set öncesi kuaförlüğünün yapılmasında görev almıştır.
2013 yılında TV sektörü içerisinde ki çalışma hayatını noktalayıp, Teşvikiye Caddesi üzerinde kendi kuaför salonunu açmıştır. 2015'te Balmumcu Bulvarında 150 m2 lik solaryum, el-ayak bakımı ve saç tasarım merkezini açmıştır. Halen faaliyette olan salonunda ilk günkü meslek aşkı ile siz değerli konuklarına hizmet vermeye devam etmektedir.

İletişim

  • Adres:

    Barbaros Bulvarı C2 Blok No:58 K:2 D:3 Beşiktaş

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Serhat Morkoç Saç Tasarım Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.