Sercan Gülsoy Hairstylist

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Sercan Gülsoy Hairstylist Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  10.000 TL'den fazla

Sercan Gülsoy Hairstylist Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Sercan Gülsoy Hairstylist Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sercan Gülsoy Hairstylist Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Sercan Gülsoy Hairstylist Hakkında

Düğün günü size özel bir saç tasarımıyla harika görünmek ister misiniz? Heyecan verici ve harika olurdu, değil mi? Benim için de öyle, çünkü hayatınızın en mutlu gününde sizin için özel bir tasarım yapmak, bambaşka bir şey. Bunun için isteklerinizi anlamak, gelinliğiniz ve konseptinizle uyumlu bir şıklık yaratmak ve zarafetinizi açığa çıkarmak gerekir.

Ben kim miyim? Moda Saç Tasarımcısı Sercan Gülsoy! Şıklığınızı tamamlayacak modelle tarzınızı ve kişiliğinizi ortaya çıkarmak için hazırlanıyorum. Hatta, bu konuda uzun yıllardır yer aldığım defileler ve moda çekimlerinde tasarladığım saç modelleriyle yeteneklerimi geliştirdim. Aldığım eğitimler ve çalıştığım yetenekli ustalar sayesinde saçı en iyi haline nasıl getirebileceğimi, hangi modelin yüz tipinize uyacağını belirleyebiliyorum. Yaratıcılığımı da kullanıyorum elbette. Ancak en önemlisi, sizinle yaptığımız ilk görüşme. Bu sayede sizi tanıyabiliyor, tarzınıza ve isteklerinize uygun model hakkında detayları konuşabiliyoruz. Saç renginiz, göz yapınız ve gelinliğinizin özellikle yakasını inceliyorum…

Sıra tasarıma geldiğinde, prova aklınızdaki soruları cevaplamak için harika bir fırsat. İstanbul saç tasarımcıları arasında beni tercih ettiğiniz için henüz provada bile memnun kalacaksınız. Dağınık saç modellerinin gece boyunca bozulmaması, fark yaratan marjinal modeller, standardın dışında topuz ve örgülerle kusursuz güzelliğiniz tamamlanacak. Hazır olun, damat bey sizi gördüğünde bir kez daha hayranlıkla bakacak ve tüm konuklarınızı saç tasarımınızı beğenecek. En önemlisi siz saçınızla kusursuz görüneceksiniz.

Kararınızı vermek için bir kez de bireysel görüşme yapmak isterseniz, Sercan Gülsoy Hairstylist iletişim formuna bu sayfa üzerinde yer verdik. Sayfa üzerindeki İstanbul gelin saçı modellerimizi inceleyerek de bir fikir sahibi olabileceksiniz. Formu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıkladığınızda, isteklerinizi de belirtin. Bu sayede randevu, fiyat teklifi ve detaylı bilgi de alabileceksiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.