Şenel Kuaför

E-posta Gönder

 • Beşiktaş, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Şenel Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Şenel Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Şenel Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Şenel Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Şenel Kuaför Hakkında

Düğünlerinde kusursuz görünmek isteyen gelin adaylarının en çok dikkat etmesi gereken konulardan biri saç ve makyaj, Şenel Kuaför ile titizlikle planlanıyor, en iyi modeller uzmanlıkla uygulanıyor. Her hizmetimiz ile güveninize layık oluyor, hayatınızda güzel bir iz bırakmak için sabırsızlanıyoruz.

Beşiktaş’ta hizmet vermeye başladığımız günden beri memnuniyet öncelikli hedefimiz oldu. Salonumuzda ağırladığımız her konuğumuzun buradan tebessümle ayrılmalarını amaçladık. Bu yüzden de istek ve ihtiyaçlarını hep ön planda tuttuk. Hayallerini dinledik, gerçekleştirmek için hassasiyetle çalıştık. Böylelikle Beşiktaş kuaförleri arasında da sıklıkla tercih edildik, edilmeye devam ediyoruz. Kendimizi sürekli geliştiriyor, hep daha iyiyi hedefliyoruz. Kalite standardımızı devamlı yukarıya çekmek için sektörü ve değişen modayı yakından takip ediyor, en yeni trendleri salonumuzda uyguluyoruz.

Salonumuzda kullanılan tüm güzellik ürünleri ve makyaj malzemelerinde kaliteyi ve hijyeni görebiliyorsunuz. Sektörün en iyi markalarıyla çalışıyor, yetenekleri ellerimiz ile birleştirerek ortaya eşsiz tasarımlar çıkarıyoruz. Saçınızın gece boyunca sabit kalması için özel spreyler kullanıyoruz. Cildinizi ise kremlerimiz ile pürüzsüz bir hale getiriyoruz. Böylelikle hem yüzünüz daha parlak görünüyor hem de makyajınızın kalıcılığı artıyor.

Özenle dizayn ettiğimiz salonumuzda şık ve modern detaylar bulunuyor. Kendinizi özel ve ayrıcalıklı hissetmeniz için her ayrıntının üstünde durduk. Konforlu koltuklarımız, ışıklandırmalarımız, ahşap masalarımız, ihtişamlı aynalarımız ve bunun gibi daha pek çok konuda kaliteyi hissedeceğinizden eminiz. Evinizde olduğunuz kadar rahat olmanızı amaçlıyor, salonumuza girdiğiniz ilk andan itibaren güler yüzümüz ile düğün stresinizi unutturuyoruz. Mutluluğunuzun sebebi olmak için sabırsızlanıyoruz!

Salonumuzda saç ve makyaj dışında manikür, pedikür, kalıcı oje ve kirpik lifting gibi hizmetler de sunuyoruz. Aldığımız uzmanlık sayesinde sizi düğününüze eksiksiz bir şekilde hazırlayacak, kusursuz bir gelin olmanızı sağlayacağız.

Fiyatlarımızı öğrenmek istiyor ve hakkımızda daha çok şey merak ediyorsanız yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak.

İletişim

 • Adres:

  Akatlar Mahallesi, Haydar Aliyev Cd. Seher Apt. D:6/A, 34337 Beşiktaş/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.