Selim Varan

E-posta Gönder

 • Pendik, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Selim Varan Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Selim Varan Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Selim Varan Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Selim Varan Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Selim Varan Hakkında

Hayatınızın en özel gününde güzelliğinizle ışık saçıp, davetlilerinizin hayran bakışlarını üzerinize toplamak isterseniz, sizi Selim Varan Kuaför Pendik’e davet ediyoruz.

Öncelikle hayatınızın en özel gününde mutluluğunuza ortak olup, size ve sevdiklerinize rahat bir ortam sunuyoruz. İşini severek yapan profesyonel bir ekibe sahibiz. Bu ekibimizle size güler yüzlü ve kaliteli hizmet sunuyor, her ihtiyacınızda sizin ve sevdiklerinizin bir bakış uzağında oluyoruz.

Hazırlıklarınıza geçmeden önce sizin gelin saçınıza ve makyajınıza dair tüm hayallerinizi öğreniyoruz. Edindiğimiz bu bilgiler ışığında hareket ederek, tam olarak sizin içinize sinecek bir görüntüye ulaşana kadar işimizi bitmiş saymıyoruz. Saç modelinizi tasarlarken yüz şekliniz, tarzınız, düğün mekanınız ve gelinlik modeliniz gibi birçok faktörü göz önünde bulunduruyoruz. Sizi en güzel görüntüye ulaştıracak saç modeline sizinle beraber karar verdikten sonra hazırlıklarımıza başlıyoruz. Gelin saçınıza birbirinden güzel aksesuarlarla bambaşka bir güzellik katabiliyoruz. Saç aksesuarlarınızı gelinliğinize ve düğün konseptinize uygun olarak seçiyoruz. Otel düğünleri ve tarihi mekanlar için tercih ettiğimiz zarif incilerden, kır düğünleri için tercih ettiğimiz çiçekli aksesuarlara kadar çeşit çeşit aksesuarlarımız bulunuyor. Saçlarınızı tüm detaylarıyla hazırladıktan sonra kaliteli saç sabitleyicileri kullanmaya özen gösteriyoruz. Böylece davetlilerinizle doyasıya eğlendiğiniz anlarda bile saçlarınızın bozulmasına engel oluyoruz.

Makyaj hazırlıklarınıza geçtiğimizde öncelikle makyajınızda kullandığımız araçların hijyenine ve kozmetik ürünlerimizin temiz koşullarda saklanmasına çok özen gösteriyoruz. Makyajınızı yüz hatlarınızdan, gelinliğinize kadar pek çok faktöre dikkat ederek hazırlıyoruz. Kontur uygulamasından, göz makyajına kadar kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanmaya özen gösteriyoruz. Bu sayede düğün gününüz boyunca muhteşem güzelliğinizi korumanızı sağlıyoruz.

Siz de düğün gününüzde ışıldayan güzelliğinizi ortaya çıkarmak isterseniz; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Selim Varan Kuaför fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Doğu, Dr. Orhan Maltepe Cd. 54/2, 34890 Pendik/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.