Selim Varan

E-posta Gönder

  • Pendik, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Selim Varan Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Selim Varan Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Selim Varan Sık Sorulan Sorular

Selim Varan gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Selim Varan gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Selim Varan gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Selim Varan gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Selim Varan şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Selim Varan şehir dışında hizmet vermiyor.


Selim Varan ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Selim Varan ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Selim Varan Hakkında

Hayatınızın en özel gününde güzelliğinizle ışık saçıp, davetlilerinizin hayran bakışlarını üzerinize toplamak isterseniz, sizi Selim Varan Kuaför Pendik’e davet ediyoruz.

Öncelikle hayatınızın en özel gününde mutluluğunuza ortak olup, size ve sevdiklerinize rahat bir ortam sunuyoruz. İşini severek yapan profesyonel bir ekibe sahibiz. Bu ekibimizle size güler yüzlü ve kaliteli hizmet sunuyor, her ihtiyacınızda sizin ve sevdiklerinizin bir bakış uzağında oluyoruz.

Hazırlıklarınıza geçmeden önce sizin gelin saçınıza ve makyajınıza dair tüm hayallerinizi öğreniyoruz. Edindiğimiz bu bilgiler ışığında hareket ederek, tam olarak sizin içinize sinecek bir görüntüye ulaşana kadar işimizi bitmiş saymıyoruz. Saç modelinizi tasarlarken yüz şekliniz, tarzınız, düğün mekanınız ve gelinlik modeliniz gibi birçok faktörü göz önünde bulunduruyoruz. Sizi en güzel görüntüye ulaştıracak saç modeline sizinle beraber karar verdikten sonra hazırlıklarımıza başlıyoruz. Gelin saçınıza birbirinden güzel aksesuarlarla bambaşka bir güzellik katabiliyoruz. Saç aksesuarlarınızı gelinliğinize ve düğün konseptinize uygun olarak seçiyoruz. Otel düğünleri ve tarihi mekanlar için tercih ettiğimiz zarif incilerden, kır düğünleri için tercih ettiğimiz çiçekli aksesuarlara kadar çeşit çeşit aksesuarlarımız bulunuyor. Saçlarınızı tüm detaylarıyla hazırladıktan sonra kaliteli saç sabitleyicileri kullanmaya özen gösteriyoruz. Böylece davetlilerinizle doyasıya eğlendiğiniz anlarda bile saçlarınızın bozulmasına engel oluyoruz.

Makyaj hazırlıklarınıza geçtiğimizde öncelikle makyajınızda kullandığımız araçların hijyenine ve kozmetik ürünlerimizin temiz koşullarda saklanmasına çok özen gösteriyoruz. Makyajınızı yüz hatlarınızdan, gelinliğinize kadar pek çok faktöre dikkat ederek hazırlıyoruz. Kontur uygulamasından, göz makyajına kadar kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanmaya özen gösteriyoruz. Bu sayede düğün gününüz boyunca muhteşem güzelliğinizi korumanızı sağlıyoruz.

Siz de düğün gününüzde ışıldayan güzelliğinizi ortaya çıkarmak isterseniz; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Selim Varan Kuaför fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Doğu, Dr. Orhan Maltepe Cd. 54/2, 34890 Pendik/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.