Sekizbuçuk Kuaför

E-posta Gönder

  • Beşiktaş, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Sekizbuçuk Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Sekizbuçuk Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Sekizbuçuk Kuaför Sık Sorulan Sorular

Sekizbuçuk Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Sekizbuçuk Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Sekizbuçuk Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Sekizbuçuk Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Sekizbuçuk Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Sekizbuçuk Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Sekizbuçuk Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Sekizbuçuk Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Sekizbuçuk Kuaför Hakkında

Düğün hazırlık sürecinin en zor aşaması kuaför seçimi yapmaktır hiç kuşkusuz. Bu süreci en iyi şekilde değerlendirmek ve saç tasarımınızı profesyonel ellere teslim etmek için tek yapmanız gereken şey Sekizbuçuk Kuaför’ün kapılarını aralamak. Uzun yıllardır bu sektörde çalışarak başarılı işlere imza atmış ekibimiz sürekli eğitimlerden geçiyor ve sektördeki yenilikleri yakından takip etmeyi ihmal etmiyor. Her tarza uygun saç ve makyaj uygulamalarını profesyonel olarak yaptığımız salonumuzda sizleri mutlu etmek adına elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz. Üstelik gelin adaylarımızın yakınlarını da en güzel şekilde hazırlıyoruz bu değerli güne. Hem kullanmış olduğumuz ekipmanlar hem de bakım ürünlerimiz dünyaca ünlü markalar olduğundan sağlığınıza kesinlikle zarar vermiyor.

Gelin saç modelinize karar vermek için sizinle bir ön görüşme yapıyoruz. Bu sayede düğün günü model seçimi yaparken zaman kaybetmemenizi sağlıyoruz. Görüşme tarihinde salonumuza geldiğinizde sizi güler yüzlü ekibimizle karşılıyoruz. Daha sonra bir kahve eşliğinde sohbet etmeye başlıyoruz. Hayallerinizi, tarzınızı ve gelinliğinizin yaka detayı bize anlatmanızı istiyoruz. Anlattıklarınızdan yola çıkarak en uygun saç modellerimizi beğeninize sunuyoruz. Seçiminizi yaptıktan sonra makyaj stilinizi belirlemek için yüz hatlarınızı değerlendiriyoruz. Bu aşamada en sevdiğiniz renkleri kullanmaya özen gösteriyor, yüz hatlarınızın güzelliğini ortaya çıkarıyoruz. Saç ve makyaj seçiminde kararsız olan gelin adaylarımıza tecrübelerimiz ışığında danışmanlık hizmeti de veriyoruz. Düğün günü gelip çattığında her detayı önceden planladığımız için işimiz çok daha kolay ilerliyor. Hızlıca belirlediğimiz saç ve makyajı uygulamaya başlıyoruz. Tamamen içinize sinen görünümü aldıktan sonra sizi mutlu bir şekilde salonumuzdan uğurluyoruz.

İstanbul gelin saçı ve makyajı hizmeti veren Sekizbuçuk Kuaför hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfanın üst kısmında yer alan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu eksiksiz bir şekilde doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Yıldız Mahallesi, Çırağan Caddesi, Çırağan Ap., 19/A, 34349 Beşiktaş/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.