• Min. Fiyat
    3.000-5.000 TL

Ekiple Tanışın


Sedef & Leyla Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
3.000-5.000 TL

Sedef & Leyla Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Sedef & Leyla Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

Sedef & Leyla Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Sedef & Leyla Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Sedef & Leyla Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Sedef & Leyla Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.

Sedef & Leyla Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Sedef & Leyla Kuaför şehir dışında hizmet veriyor.

Sedef & Leyla Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Sedef & Leyla Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Sedef & Leyla Kuaför Hakkında

İstanbul Bayrampaşa’da hizmet veren kuaför salonumuz, düğün gününüzde muhteşem görünmenizi sağlayacak olanaklara sahip. Uzun yıllardır bu sektörde yer alıp başarılı işlere imza atmış, gelin adaylarının istekleriyle yakından ilgilenen ekibimiz, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için burada! Düğün hazırlık sürecinin en önemli aşamalarından biri olan kuaför arayışınıza son verecek birçok imkana sahibiz. Dilerseniz biraz bu imkanlarımızdan bahsedelim;

Sedef & Leyla Kuaför İstanbul’dan ne beklediğiniz ne hayal ettiğiniz ve tarzınız önem verdiğimiz detaylardan. Bu nedenle bizimle iletişime geçtiğiniz anda hem sizi daha yakından tanımak hem de hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi vermek için uygun bir tarihe ön görüşme ayarlıyoruz. Görüşmek için salonumuza geldiğinizde kendinizi ferah ve samimi bir ortamda hissedeceğinizin de garantisini veriyoruz. Hayallerinizi bize anlatmanızla başlıyor süreç. Sizi dikkatlice dinledikten sonra anlattıklarınıza uygun saç modellerinin fotoğraflarını gösteriyoruz. Eğer sizin aklınızda bir tasarım varsa işimiz daha da kolaylaşıyor. Çünkü gösterdiğiniz model nasıl olursa olsun onu yapacak bilgi ve birikime sahibiz. Bu konuda bize güvenebilirsiniz. Makyaj stilinizi belirlerken saç modelinize uygun, yüz hatlarınızı ortaya çıkaracak makyaj uygulamalarına yöneliyoruz. Saç ve makyaj stilinizi seçtikten sonra isterseniz prova hizmetimizden yararlanabiliyorsunuz. Böylece seçtiğimiz modelleri düğünden önce yüzünüzde görebiliyorsunuz. Gerektiğinde değişiklik yaparak düğün gününüzde hiçbir ayrıntıyı şansa bırakmıyorsunuz.

İstanbul gelin saçı kuaför tavsiyelerinin başında yer alıyoruz. Bu başarıyı gelin adaylarımızın tüm istekleriyle yakından ilgilenen ekibimize bağlıyoruz. Düğün günü kendinizi bir prenses gibi hissetmenizi sağlayacak bu ekipten her türlü yardım ve desteği alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız; hemen sayfanın sağ üst kısmına bulunan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu doldurarak Sedef & Leyla Kuaför ile iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Buğday Sokak, No:47, Bayrampaşa/İstanbul

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.