• Min. Fiyat
  20.000
  15.000 TL

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Seda Aksoy Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
15.000 TL'den fazla

Kampanyalar

%25
Son gün 30/07/2024

Salon Dışı Profesyonel Saç ve Makyajı %25 İndirimle 15.000₺!

Salon Dışında Profesyonel Malzemelerle Profesyonel Saç ve Makyaj’da... devam 

Seda Aksoy Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Hayır
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet
Düğün günü gelinin yakınlarına da hizmet veriyor musunuz?
Evet

Seda Aksoy Sıkça Sorulan Sorular

Seda Aksoy ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Seda Aksoy ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Seda Aksoy şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Seda Aksoy şehir dışında hizmet veriyor.

Seda Aksoy gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Seda Aksoy gelin saçı ve makyajı haricinde düğün gruplarına hizmet, mekanda / evde hizmet, çıtçıt saç, takma kirpik hizmetlerini vermektedir.

Seda Aksoy düğün günü kaç kişiye kadar hizmet verebilmektedir?

Seda Aksoy düğün günü 10 kişiye kadar hizmet verebilmektedir.

Seda Aksoy gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Seda Aksoy gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 15.000 TL'den fazla aralığındadır.

Seda Aksoy Hakkında

Seda Aksoy , 20 yıldır saç ve makyaj sektöründe faal olarak müşterilerine hizmet sunmakta. Adnan Menderes Üniversitesi, Kuaförlük bölümü mezunu olan Seda Aksoy, her kuaförün edinmek zorunda olduğu ustalık belgesine sahip. Kuaförlük ve makyaj alanında 5 sene eğitmenlik yapan ve birçok isim yetiştiren firma sahibimiz profesyonelliğini Beylikdüzü gelin kuaförü işletmeleri arasında rahatlıkla yansıtıyor.

Deneyim

Beylikdüzü gelin saç makyajı denilince akıllara gelen Seda Aksoy,alanındaki tecrübeleri ve birçok öğrenciyi yetiştirmiş olmasıyla profesyonelliğini sektör içerisinde devam ettirmekte. Belli bir işverene bağlı olmadan serbest çalışma şeklini benimseyen kuaförümüz tek olarak hizmet sunmakta. Talep eden kişilerin grup olması durumunda işi birliği yapabileceği en az kendisi kadar deneyimli meslektaşlarıyla ekip oluşturmakta böylelikle düğün gruplarına rahatlıkla hizmet verebilmekte.

Hizmetler

Kişisel bakıma ve güzelliğe dair tüm uygulamaları evde, düğün ya da davet mekanında, stüdyomuzda gerçekleştiriyoruz. Şehir dışına da hizmet götürerek Türkiye'nin her yerinde mesleğimizin gerekliliklerini yerine getiriyoruz. Gelin saçı ve makyajı, özel gün saçı ve makyajı, kalıcı makyaj, ipek kirpik, cilt bakımı ve manikür hizmetleri vererek güzelliğin her alanında deneyimlerimizi müşterilerimize aktarıyoruz.

Saç / Makyaj Tarzı

Müşterilerimle ön görüşme yapıp yüz şekillerini,saç ve göz rengini, tarzını, gelinliğini hatta mekan bilgilerini analiz eder uygun modelleri ve makyaj tarzını kendilerine sunarım.İster sunduklarımdan birini ister kendi istediği başka bir modeli uygulamaya koyulurum. Makyaj malzemelerinde dünya markalarını kullanır kaliteden ödün vermeden natürel, gösterişli ve tarza uygun her çalışmayı gerçekleştiririm. En iyi görünüme kavuşmaları için tüm imkan ve yeteneklerimi kullanırım.

Gelin saçı ve makyajı yapımında yeteneğiyle ve çalışmalarıyla öne çıkan Seda Aksoy, gelinleri istedikleri görünüme kavuşturmak için hizmet sağlamaya devam ediyor. Gelin saç makyaj fiyatları İstanbul kapsamında bir araştırma yapmayı dilerseniz ve erken rezervasyon fırsatıyla ödeme kolaylığı isterseniz “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayarak bizlerden fiyat teklifi alabilirsiniz. Ödemeleri banka havalesi ve nakit para seçenekleriyle yapabilirsiniz.

İletişim

 • Telefon:

  0212 963 02 39

 • Adres:

  İstanbul

 • Haritadaki Konumu

  Seda Aksoy Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.