Saloon Moonlight

E-posta Gönder

 • Pendik, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Saloon Moonlight Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Saloon Moonlight Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Saloon Moonlight Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Saloon Moonlight Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Saloon Moonlight Hakkında

Düğün gününüzde kendinizi harika hissedip, davetlilerinizin hayran bakışlarını üzerinize toplamanızda iyi yapılmış bir saç ve makyaj oldukça önemli bir yer tutuyor. Bu nedenle biz Saloon Moonlight Pendik olarak ışıldayan güzelliğinizi ortaya çıkarmak için gelin saçı ve makyajı konusunda size kusursuz bir hizmet sunuyoruz.

Gelin saçı ve makyajı konusunda düğün telaşları içinde gelinlerle iletişim, onların isteklerini tam olarak anlamak için oldukça önemlidir. Bu nedenle biz Saloon Moonlight olarak öncelikle güler yüzlü ekibimizle size rahat edeceğiniz bir ortam sunuyoruz. Gelin saçınıza ve makyajınıza dair tüm beklentilerinizi detaylarıyla öğreniyor, hazırlıklarınızın her aşamasında bu bilgiler doğrultusunda hareket ediyoruz. Böylece her ayrıntısıyla sizin içinize sinecek bir görüntüye ulaşıyoruz.

Gelin saçınız için hazırlıklara geçtiğimizde öncelikle yüz şeklinizi, gelinliğinizi, düğün konseptinizi ve tarzınızı iyi bir şekilde analiz ediyoruz. Ardından size en uygun saç modelini sizinle beraber belirleyip hazırlıklarımıza başlıyoruz. Düğün gününde daha uzun saçlara sahip olmak isteyen gelinlerimiz için çok doğal görünümlü mikro kaynak uygulaması yapabiliyoruz. Papatyalarla süslenmiş doğal örgülerden, arasına zarif inciler iliştirilmiş şık topuzlara kadar her tarza uygun saç modeli hazırlayabiliyoruz. Saçlarınızı son olarak tokalarla güçlü bir şekilde tutturup, kaliteli saç spreyleriyle sabitleyerek düğün gününüz boyunca güzelliğini korumasını sağlıyoruz.

Salonumuzda türban tasarım hizmeti de veriyoruz. Tasarımlamızın yüz şeklinize, gelinliğinize ve düğün konseptinize uygun olmasına özen gösteriyoruz. Tasarımınızda birbirinden güzel aksesuarlar kullanarak tasarımlarımıza bambaşa bir ışıltı katabiliyoruz.

Makyaj hazırlıklarınızda ise öncelikle hijyene çok önem veriyoruz. Yüz hatlarınızdan, saç modelinize kadar pek çok faktörü göz önünde bulundurarak sizi bir bütün olarak kusursuz bir görüntüye ulaştıracak uygulamalar yapıyoruz. Makyajınızında kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanarak, bu kusursuz güzelliğinizi düğün gününüz boyunca saklamanızı sağlıyoruz.

Siz de Saloon Moonlight ile içinizdeki ışıltıyı dışarı vurmak isterseniz; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazlasını öğrenebilir ve Saloon Moonlight İstanbul gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Batı Mahallesi Erol Kaya Caddesi No:133 34890 Pendik/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.