Salon Tarz

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Salon Tarz Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Salon Tarz Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Salon Tarz Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Salon Tarz Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Cilt bakımı, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Salon Tarz Hakkında

Düğününüze güzelliğinizi ortaya çıkarak işlemler ile sizi en iyi şekilde ağırlıyoruz. Salon Tarz Ataköy ekibi olarak uzun yıllar boyunca İstanbul Bakırköy’de faaliyet gösteriyoruz, temiz ve ferah salonumuzda misafirlerimizin kendilerini adeta evlerindeymişcesine rahat etmelerini sağlıyoruz. Düğün, nişan, kına ve bekârlığa veda partileriniz için tek tip saç modellerinden farklı olarak organizasyon gerçekleştireceğiniz mekâna gelinlik ve abiyenizin modeline yüz tipinize en çok yakışan saç modelini birlikte belirliyoruz.

Öncelikle salonumuzda sizi ağırlıyoruz. Saçlarınızı bire bir görüp analiz ettikten sonra saçınızın uzunluk ve yoğunluğuna uygun olarak ne tarz modelleri uygulayabileceğimiz hakkında sizi bilgilendiriyoruz. Düğün günü uyum içerisinde görünebilmeniz için saç modelinizi belirlerken her detaya dikkat ediyoruz. Nedir bu detaylar? Gelinliğiniz tarzı, modeli ve yaka tipi, düğün mekânınızın özellikleri ve konseptiniz, yüz tipiniz bizi saç modeliniz konusunda doğru yönlendiriyor.

Uzman ekibimiz tarafından makyaj uygulamanız tamamen doğal ürünler kullanarak yapılıyor. Saçınızı tamamladıktan sonra makyaj koltuğuna alıyoruz sizi. Makyaj uygulamamızı yaparken her aşamasını size gösteriyor, beğenmediğini kısımlarda değişiklik yapabiliyoruz. Gelinlik ve saçınızla uyum içerisinde görünen doğal ve parıltılı tarzda makyajınızı yapabiliyoruz. Işıltılı ve parıltılı makyaj istiyorsanız, metalik makyaj modelini uyguluyoruz. Doğal bir makyaj istiyorsanız ise pastel ve mat renkler kullanıyoruz.

Ücretsiz prova hizmetimizle sac ve makyajınızın modelini belirliyoruz. Düğün günü sizinle birlikte yakınlarınıza da saç ve makyaj hizmeti verebiliyoruz. Her detaya önem veriyor ve profesyonel ekibimizle birlikte sizi en iyi şekilde hazırlıyoruz. Tek yapmanız gereken gelmek istediğiniz günden önce randevu almanız.

Salon Tarz Ataköy telefon numarasına sayfa üzerinden kolaylıkla ulaşabileceksiniz. Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklamanız yeterli olacak ve bize kolaylıkla uylaşabileceksiniz.

İletişim

 • Adres:

  Ataköy 7-8-9 Mahallesi, Kisim Açık Deniz Sokak 2/31, 34156 Bakırköy/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Salon Tarz Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.