Salon Özer Ekip*

Salon Özer Ekip
Günümüzün modası olan .Özgün ,Doğal ,Etnik ve Bohem Modellere, Kendi tarzımız ve tecrübemizi harmanlayıp en anlamlı gününüzde sizinleyiz.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (2)

+ Yorum Yaz
Firstem Düğün Tarihi: 21/04/2018

Merhabalar, 21.04.2018 tarihinde istanbul da düğünüm gerçekleşti. Ankarada yaşıyor olmam sebebi ile istanbulda düğün hazırlığı benim için süreci daha da zorlaştırdı. düğün.com adresinde birkaç yer ile iletişime geçtim. özer bey telefonda "bütün kuaförlerin uzman olduğu bir nokta vardır kimisi güzel saç keser kimisi çok güzel saç boyar ben gelinleri tam bir uyum içerisinde çıkarırım" dediği an ilk olarak özer beyi ziyaret ettim. şehir dışından geldiğim için hemen prova saç ve makyaj yapıldı tercih olarak abartılı bir gelin olmak istemediğim için o an karar verdim ve başka bir kuaförle görüşme ihtiyacı da hissetmedim. düğün günümde karar verdiğimiz saç ve makyajın dışına çıkmamıza rağmen gerçekten kendimi mükemmel hissettim. sade ve zarif bir gelin olmak istiyordum ve beklentim fazlası ile karşılanmış oldu. Düğünüme katılan herkes çok zarif bir gelin olduğumu hatta bazı arkadaşlarım ilk defa güzel bir gelin gördüklerini söylediklerinde mutluluğumu anlatamam. Makyajımı Öznur hanım yapmıştı ama ekip olarak gerçekten çok iyiler son bir artı içerisinde erkeklerede hizmet verilmesi koşuşturma anında kolaylık sağladığına eklemem gerek.

Sinem Düğün Tarihi: 26/11/2017

Salon özer ekibinin kalitesine güvenerek en özel günüme beni hazırlayan, güleryüzlü ,işinin ehli personellerine beni endişe ve stresimden uzaklastırdıkları hayalimdeki gibi bir sonuca ulaştırdıkları için basta emre bey olmak üzere çok teşekkürler.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Salon Özer Ekip ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Salon Özer Ekip hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap