Firma kapanmıştır
Salon Cenk

Salon Cenk Hakkında

Tüm gözlerin üzerinizde olacağı düğün gününüzde muhteşem güzelliğinizi ortaya çıkarıp, kendinizi harika hissetmeniz için profesyonel ellerde iyi yapılmış bir saç ve makyaj oldukça önemli bir yer tutuyor. Biz Salon Cenk Beşiktaş olarak size gelin saçı ve makyajı konusunda kusursuz bir hizmet sunarak, sizi hayallerinizdeki geline dönüştürüyoruz.

Her biri alanında uzman, güler yüzlü ekibimizle sizi ve sevdiklerinizi rahat hissederek, ferah bir ortamda hizmet veriyoruz. Hazırlıklarınıza başlamadan önce sizinle tanışıyor, hayalinizdeki gelin görüntüsünü detaylarıyla dinliyoruz. Ardından hazırlıklarınızın her aşamasında sizin isteklerinizi ve beklentilerinizi tam olarak karşılamak için çalışıyoruz.

Gelin saçınız için hazırlıklara başladığımızda öncelikle sizinle beraber yüz şeklinize, tarzınıza, gelinliğinize ve düğün konseptinize en uygun saç modelini tasarlıyoruz. Düğün gününüzde daha uzun saçlara sahip olmak isterseniz, çok doğal görünümlü mikro kaynak uygulamaları yapabiliyoruz. Dilerseniz saçlarınızda gelinliğinize, düğün konseptinize uygun çeşit çeşit aksesuarlar kullanarak saçlarınıza bambaşka bir hava katıyoruz. Saçlarınızı tokalarla güçlü bir şekilde tutturarak ve kaliteli saç sabitleyicileri kullanarak düğün gününüz boyunca bozulmasını engelliyoruz.

Gelin saçınız tam olarak içinize sinecek şekilde hazırlandıktan sonra, makyaj uygulamanıza geçiyoruz. Makyajınızın yüz hatlarınıza, gelinlik modelinize, gelin saçınıza, tarzınıza ve düğün konseptinize uygun olmasına özen gösteriyoruz. Makyajınızın yüzünüzde pürüzsüz ve kalıcı durması için baz uygulamasıyla hazırlıklarınıza başlıyoruz. Düğün gününüzde daha çarpıcı bakışlara sahip olmak isterseniz kirpik perması gibi uygulamalar yapabiliyoruz. Makyajınızın her aşamasında kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanıyoruz. Bu sayede kusursuz güzelliğinizi gün boyu koruyorsunuz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek, Salon Cenk İstanbul gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurmanız yeterli. Biz en güzel gününüzde mutluluğunuza ortak olup, muhteşem güzelliğinizi ortaya çıkarmak için sizi bekliyoruz.

Salon Cenk Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Düğün günü gelinin yakınlarına da hizmet veriyor musunuz?
Evet

Salon Cenk Sıkça Sorulan Sorular

Salon Cenk ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Salon Cenk ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Salon Cenk şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Salon Cenk şehir dışında hizmet vermiyor.

Salon Cenk gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Salon Cenk gelin saçı ve makyajı haricinde cilt bakımı, manikür / pedikür, takma kirpik hizmetlerini vermektedir.

Salon Cenk gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Salon Cenk gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 7.500-10.000 TL aralığındadır.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.