Salon Akın & Musa

E-posta Gönder

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

1.000-2.000 TL

Min. Fiyat

Pendik, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000-2.000 TL
  • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Ücretsiz Prova
  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

  • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Cilt bakımı, El / Ayak masaj, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Önerilen Firmalar

Salon Özer
421 25 138

Kadıköy

Salon Özer

Saç ve Makyaj
800-1.000 TL
The Choice
70 4 11

Kadıköy

The Choice

Saç ve Makyaj
800-1.000 TL
İdris Şahin Saç Tasarım
30

Beykoz

İdris Şahin Saç Tasarım

Saç ve Makyaj
800-1.000 TL

Hakkında

Hayatınızın en özel gününde rüya gibi bir güzelliğe ulaşıp, davetlilerinizin hayran bakışlarını üzerinize toplamak isterseniz Salon Akın & Musa İstanbul gelin saçı ve makyajı konusunda size profesyonel hizmet sunuyor.

İşini tutkuyla yapan, profesyonel ekibimizle ferah ve modern tasarımlı salonumuzda hizmet veriyoruz. Profesyonel dokunuşlarımızla gerçekleştirdiğimiz her işlemde en iyi sonuçlara ulaşmak için salonumuzda sadece en güvendiğimiz dünya markalarının ürünleriyle çalışıyoruz. Sektörde kendimizi devamlı geliştirip, size en iyi hizmet sunabilmek için; sektördeki son trendleri yakından takip ediyor, kullandığımız ekipmanları son teknolojilere uyumlu olarak devamlı yeniliyoruz.

Gelin saçınız ve makyajınız için hazırlıklara geçmeden önce sizin isteklerinizi ve beklentilerinizi ayrıntılarıyla öğreniyoruz. Sizi doğru bir şekilde anladıktan sonra, her detayıyla içinize sinecek bir görüntüye ulaşmak için hazırlıklara başlıyoruz. Hazırlıklarımızın her aşamasında sizin görüşlerinizi ve isteklerinizi ön planda tutuyoruz.

Gelin saçınızı tasarlarken yüz şeklinizden, düğün konseptinize kadar pek çok faktörü doğru bir şekilde analiz etmeye özen gösteriyoruz. Size en uygun saç modelini sizinle beraber belirledikten sonra hazırlıklara başlıyoruz. Düğün gününüzde daha uzun saçlara sahip olmak isterseniz, salonumuzda profesyonel saç uzatmak teknikleri kullanıyoruz. Saçlarınızda dilerseniz gelinliğinize ve düğün konseptinize uygun çeşit çeşit aksesuarlar kullanarak saçlarınıza bambaşka bir hava katabiliyoruz. Saçlarınızın hazırlığı tamamlandıktan sonra kaliteli saç sabitleyicileri kullanıp, saçlarınızın düğün gününüzün en coşkulu anlarında bile bozulmasına engel oluyoruz.

Makyaj uygulamanıza geçtiğimizde öncelikle yüz hatlarınıza, gelinliğinize, saç modelinize, düğün konseptinize en uygun makyaja sizinle beraber karar veriyoruz. Salonumuzda microblading kaş, ipek kirpik gibi uygulamalarla düğün gününüzde daha çarpıcı bakışlara sahip olmanızı sağlayabiliyoruz.

Siz de düğün gününüzde işinizi şansa bırakmayıp Salon Akın & Musa’nın profesyonel ekibiyle muhteşem bir güzelliğe ulaşmak isterseniz; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Salon Akın & Musa Bursa kuaför fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

Musa Özgül

  • Adres: Batı Mahallesi Akasyo Sokak No:3/B Pendik/İstanbulYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!