Şafak & Yavuz Kuaför

E-posta Gönder

 • Beşiktaş, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Şafak & Yavuz Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Şafak & Yavuz Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Şafak & Yavuz Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Şafak & Yavuz Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Şafak & Yavuz Kuaför Hakkında

Şafak & Yavuz Kuaför olarak özel günlerinizi bize gönül rahatlığıyla emanet edebilirsiniz! Hayatınızdaki en önemli anlara gereken önem ve değeri veriyor, sizi en iyi şekilde hazırlayarak bu özel günde göz kamaştırmanızı sağlıyoruz. Bunu yaparken ne gibi olanaklar sunduğumuzu da kısaca anlatalım.

Öncelikle istek, ihtiyaç ve beklentileriniz bizim için çok önemli. Bunu sağlamak adına da kendimizi sürekli geliştiriyor, en yeni trend ve konseptleri yakından takip ediyoruz. Hayal ettiğiniz modellere yanıt verebilmek ya da aklınızda herhangi bir fikir yoksa tarzınıza uygun seçenekler sunabilmek için saç ve makyaj tasarımlarını salonumuzda uygulayabiliyoruz. Nasıl bir gelin olduğunuz bizim için de çok önemli! Bugüne kadar bizi tercih eden her gelin adayımızda olduğu gibi sizin de memnuniyetinizi en iyi şekilde karşılayacağımızdan emin olabilirsiniz. Beşiktaş kuaförleri arasında sizlerin aklınızdaki ilk isimleri olmak için sabırsızlanıyoruz.

Gelin saçı ve makyajının yanı sıra saçınıza keratin bakım ve cildinize özel kremler ile bakım uygulayabiliyoruz. Manikür, pedikür ya da kalıcı oje gibi işlemleri de uzmanlıkla uygulayarak tepeden tırnağa kusursuz bir gelin olmanızı sağlıyoruz.

Uygun fiyatlarımız ve dönem dönem yaptığımız kampanyalar ile de gelin adaylarımızın mutluluğunu hedefliyoruz. İstanbul gelin başı fiyatlarından farklılaşan avantajlı paketlerimiz ile hem size hem de cebinize hitap edeceğimizden emin olabilirsiniz.

Özellikle bahar ve yaz aylarıyla birlikte düğünlerde de bir artış oluyor. Hal böyle olunca, bu tarihlerde oldukça yoğun bir tempoyla çalışıyoruz. Eğer düğününüz bu mevsimlerde olacaksa herhangi bir aksaklık yaşamamanız adına bizimle en az 1 ay öncesinden iletişime geçmek fayda sağlayacaktır.

Eğer düğününüz için aradığınız hizmetleri Şafak & Yavuz Kuaför’de bulduğunuzu düşünüyorsanız bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Bunun için sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz olarak doldurmak ya da üst kısımda yer alan mail ya da telefon bilgilerini kullanmak yeterli olacaktır.

İletişim

 • Adres:

  5. Gazeteciler Sitesi Ebru Sokak Söl Apartmanı Yanı Carrefoursa Altı No:8b Etıler/Akatlar

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.