Sacha Kuaför

E-posta Gönder

  • Pendik, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Sacha Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

Sacha Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Hayır
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Sacha Kuaför Sık Sorulan Sorular

Sacha Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Sacha Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Sacha Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Sacha Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Sacha Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Sacha Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Sacha Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Sacha Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Sacha Kuaför Hakkında

2011 yılından bu yana güzellik sektöründe faaliyet göster ve hala ilk günkü hevesimizle çalışmaya devam ediyoruz. Salonumuz Sacha Kuaför Pendik gibi İstanbul’un en büyük ve geniş ilçelerinden birinde, Ortanca Caddesi üzerinde bulunuyor. Burada verdiğimiz hizmette konuklarımıza güler yüzlülük ve samimiyetle yaklaşıyor, ihtiyaç duydukları işlemleri en iyi yaparak %100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

Salonumuzda işini severek yapan iyi bir kadroya sahibiz ve ekibimizin her bir parçası tecrübeli ve yetenekli profesyonellerden oluşuyor. Günümüzde bir kuaförden beklenebilecek tüm hizmetleri ve hatta daha bile fazlasını bünyemizde bulunduruyoruz. Hepsi kendi alanında oldukça uzman kadromuz sayesinde bu uygulamalarımızı eksiksiz yerine getirebiliyoruz. Hizmetlerimizi sayacak olursak e çok tercih edilenler arasından şunları örnek verebiliriz; kesim, saç tasarımı, saç botoksu ve keratin bakım, kalıcı fön, tüm ve dip boya ile renklendirme, ombre ve sombre, balyaj ve röfle, profesyonel ve günlük makyaj, manikür ve pedikür, cilt bakımı ve kişisel bakıma dair benzeri pek çok işlem.

Bu uygulamalarımız esnasında hem hijyene dikkat ediyor hem de ürünlerimizin kalitesini önemsiyoruz. Dünyaca ünlü güvenilir markaların sevilen ürünlerini kullanıyor, bu sayede de işlemlerimizin kusursuzluğundan emin oluyoruz. Mükemmellik demişken belirtmekte fayda var, Sacha Kuaför olarak salonumuzda özel gün ve gecelerde gerçekleştirilecek organizasyonlar için de hizmet veriyor, özenli görünümlere sahip olmak isteyen kadınların hazırlıklarına yardımcı oluyoruz. Bunlardan en önemlileri ise çiftleri ilgilendiren; düğünler, isteme ve söz merasimleri, nişan törenleri ve kına geceleri gibi.

Bu günler için gelinlerimizi salonumuzda büyük bir ilgi karşılıyor ve onlara kendilerini özel hissettiriyor ve hayal ettikleri görünümlere kavuşmalarını sağlıyoruz. Saç tasarımı ve profesyonel makyajınız için size neler sunabiliriz danışmak ve Sacha Kuaför fiyat listesini öğrenmek isterseniz yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Doğu Mah. Ortanca Cad. No:65 Kat:1 Pendik/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.