Bu işletmeden teklif alarak ücretsiz iPhone XR çekilişine katılabilirsin!

Sach Kuaför Saç Kaynak Merkezi

0850 241 1772

Sach Kuaför Saç Kaynak Merkezi

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Bakırköy, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Güzelliğine Güzellik Katacak Kuaförleri Birlikte Bulalım!

Bütçeni ve tarzını söyle, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 saç ve makyaj uzmanıyla seni iletişime geçirsin!


Önerilen Firmalar

Fatih Sarıkaya
29 9

Kadıköy

Fatih Sarıkaya

Fatih Sarıkaya Güzellik Merkezi; Bostancı’da unisex salon olarak bir çok ün...

MakeUp Figen Yılmaz & Velat Ozdamar Hair
164 11 26

Kadıköy

MakeUp Figen Yılmaz & Velat Ozdamar Hair

15 yıldır işimizi profesyonel şekilde yapıyoruz. Makyaj Uzmanı olarak dergi...

Mehmet Tatlı Erenköy
64 3 10

Kadıköy

Mehmet Tatlı Erenköy

Sanatı ve çağdaş işletme anlayışıyla kuaförlük mesleğinde bir klasik haline...

Hakkında

Saç Kaynak Merkezi,
Şirket merkezimiz 1990 yılından beri halen hizmet verdiğimiz yer olan İstanbul Bakırköy Kartaltepe’de Sadece kaliteye odaklanarak hizmet etmeyi ilke edindi. 1990 yılından günümüze kadar sektördeki teknolojik ve sanatsal gelişmeleri sizlere daha iyi hizmet vermek için dünyanın dört bir yanındaki iş ortakları ile sizlere sunma çabasında.
İlkemiz Kaliteyi erişilebilir fiyatlara daha geniş kitlelere Toptan ve Perakende Saç Kaynak , Çıt Çıt Saç, Postiş, Ham işlenmiş Saç sunmak..
Saç Kaynak ve Saç ürünleri sektöründeki gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.
SACH SAÇ KAYNAK MERKEZİ
Kurucusu ve Yöneticisi Kuaför Murat Kolukırık tarafından 5 Haziran 1990 Yılında şu an halen hizmet vermekte olduğu Bakırköy Kartaltepe kuruldu. Saç Kaynak hizmetlerinin yanı sıra Kuaför ve Güzellik hizmetleri ile faaliyetlerine devam etmektedir.
İlk olarak Mesleki gelişim ve Eğitim amaçlı 1996 Yılında Amerika’nın Washington Eyaletinde o yıl yapılmış olan Hair Word 96 Dünya kuaförleri zirvesine katıldı. Bu zirvede farklı ülkelerden farklı kültürlere sahip Saç Kaynak uzmanları ve bu alanda ihtisaslaşmış Hair Extensions Saç Uzatma ve Saç Kaynak Sistemleri konusunda ARGE çalışmaları gerçekleştiren firmalarla görüş alışverişinde bulunarak. Son teknoloji Saç Kaynak sistemlerini Türkiye’ye getirerek sektöründe birçok ilke imzasını atmıştır. Bu dönemden önce Uzun zamandan beri yapmış olduğu silikon kaynak teknolojisini bırakarak. Yeni ve teknolojik saç kaynağı sistemlerine ilk o yıl terfi etmiştir.
O yıl değişimin sadece başlangıcı olmuştur Murat Kolukırık ve Ekibi için. Saç kaynağı ,Çıt Çıt Postiş Saç teknolojisinin yanında kuaför sektörü için farklı sistemlerini de beraberinde getirmiş ve öncülük etmiştir.
İlk o yıl Hollywood yıldızlarının kullanmış olduğu Saç Kaynak sistemlerini Türkiye’ye getirmiştir.
Saç kaynağında Aslında keşfedilmiş bir şey yok sadece sahip olduğumuz bilgi, tecrübe ve yeteneğimizi yeniliklerle donatmış olduk.
O yıldan sonra halen her yıl en az 2 kez olmak üzere Dünyanın çeşitli yerlerine giderek yurtdışı ortaklıkları ve yeni saç kaynak sistemlerini beraberinde Türkiye’ye getirmeye devam etmektedir.
Saç Kaynağında sadece Saç kaynak yapmanın yeterli olmadığını yapılan saç kaynağının yüz morfolojisine ve baş yapısına uygun bir şekilde kişiye özel çalışma teknikleri geliştirmiştir ve bu konu -hakkında ilk 1998 yılında Visagism eğitimi almış Sertifikalı bir Visagist’ir.
Yapmış olduğu her saç kaynağının ticari bir çalışma ürünü olmaktan öte sanatsal bir tema olmasına özen göstermiştir. Saç Kaynağını bir sanat dalı ilan ediyoruz ve buna göre Kaliteli Ürünler Kaliteli ve Titiz işçilik Sloganıyla zor beğenenlerin tercihi olup yapılamaz, olmaz denilenleri başarmanın haklı gururu ile müşterilerine özel çözümler üreterek seçici kişiliklerin tercihi olmuştur.
Sıradan Saç Kaynaklarını kullanmak istemeyen Kaliteye ve Estetiğe önem Veren kişilerin tercihi olmanın gururunu yaşıyoruz.
Sach Hair Extensions Saç Kaynak Merkezi

İletişim

H. Murat Kolukirik

  • Telefon: 0850 241 1772

  • Adres: Şenlikköy Mh. Florya Cd. No:55/4 Florya İstanbul Türkiye, 34153 Bakırköy/İstanbul


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Hayallerindeki Düğünü Birlikte Planlayalım!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.