Saç Sanat Studio

1

E-posta Gönder

Saç Sanat Studio

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

600-800 TL

Min. Fiyat

Üsküdar, İstanbul

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 600-800 TL
  • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta

Özellikler

  • Ücretsiz Prova
  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

  • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Manikür / Pedikür, Takma kirpik
  • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz? 8

Hakkında

Saç ve makyaj uygulamalarınızla düğün günü hak ettiğiniz şıklığa kavuşmak istediğinizi biliyoruz. İşte tam da bu yüzden, Saç Sanat Studio ailesi olarak sizi Üsküdar’daki salonumuza davet ediyoruz. Bahçelievler’deki saç tasarım merkezimizde, güzel kadınlara değişim ve yenilenme vaat ediyoruz. İşimizi en iyi şekilde yapıyor, özenli ve hassas çalışmalarımızla aydınlık bir cilde kavuşmanızı da sağlıyoruz. Unutmayın ki güzelliğiniz gibi şıklığınız da bir bütündür.

Üsküdar kuaför salonları arasında alanında uzman ekibimizle çalışmaya karar verirseniz, bilmelisiniz ki; randevu sistemiyle çalışıyoruz. Bu sayede en iyi ve kaliteli hizmeti sunmakla birlikte zamanınızı da verimli kullanıyoruz. Hayatınızın en güzel başlangıcı için plan yaparak çalışma şeklimizi ve süremizi belirliyoruz. Randevuda hoş sohbetler de ederek sizi ve tarzınızı tanıyoruz. Saçınızın yapısını ve ihtiyaçlarını keşfediyoruz. Talep ettiğiniz; renk değişikliği, ombre, sombre, balyaj, saç bakım ve yenilenmeyi düğün öncesi yapmayı tercih ediyoruz. Çünkü sonuçları aldığınız sürece önem veriyor, yenilenen saçlarınızdan memnun olduğunuz bir düğün günü yaşamanızı istiyoruz.

Gelelim, provaya! Yaptığımız uygulamalarla yenilenen saçınıza özel bir model tasarlıyoruz. Tasarladığımız saç modelini, gelinlik kesiminiz ve yüz şekline en yakışan şekliyle provada görmenizi sağlıyoruz. Bu arada doğal ve aydınlık makyajınızı da Saç Sanat Studio’da ilk kez provada görüyorsunuz. Gözleriniz, dudak ve elmacık kemiklerinizde kullandığımız aydınlatıcı efektler ile burun, alın ve bölgesel kontur uygulamaları sayesinde güzelliğinizi ortaya çıkarıyoruz.

İstanbul gelin saçı ve makyajı hizmeti almayı seçtiğiniz ekibimizin uzmanlığı sayesinde düğün günü sizinle birlikte 8 kişiyi ağırlayabiliyoruz. Üstelik arzu ederseniz, mekanda veya şehir dışında da kaliteli hizmet sunmak için yanınızda oluyoruz. Tüm bunlar için tek yapmanız gereken; Saç Sanat Studio iletişim bilgilerini kullanarak en az 2 hafta önceden ekibimizle tanışmak.

İletişim

Yunus Çiçek

  • Adres: Bahçelievler Mah. Zübeyde Hanım Cad. No:50 B Üsküdar/İstanbul

Saç Sanat Studio Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!