Rıfat Yuzuak Make Up

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Rıfat Yuzuak Make Up Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.000-2.000 TL

Rıfat Yuzuak Make Up Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Rıfat Yuzuak Make Up Özellikler

 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Rıfat Yuzuak Make Up Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Cilt bakımı

Rıfat Yuzuak Make Up Hakkında

Düğününüz şüphesiz hayatınızın en anlamlı ve özel günlerinden birisidir. Böyle değerli bir gün için etkileyici ve akılda kalıcı bir görünüme kavuşmak istiyorsanız Rıfat Yüzüak Makeup olarak sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

Profesyonel bir ekiple uzun yıllardır güzellik sektöründe varlığımızı sürdürüyoruz. Makyajın bir düğüne damga vuran en önemli unsur olduğunu düşünüyoruz. Düğünü için makyaj hizmeti alacak gelin adayının tanınmış ve başarısını kanıtlamış biriyle çalıştığında kendisini daha güvende ve iyi hissettiğinin farkındayız. Düğün günü bozulmayan, doğal tonlarda bir makyaj çoğu gelin adayının ilk tercihi oluyor. Bunun bilincinde olarak bizim de amacımızın doğal güzelliğinize ufak dokunuşlarla ışıltı katmak olduğunu söyleyebiliriz. Önceliğimiz her zaman sizin mutluluğunuz olduğu için daima en iyi sonucu ortaya çıkarmayı ve kaliteden ödün vermeyen bir hizmet sunmayı kendimize ilke ediniyoruz. Her cilt ve yüz tipine uygun farklı içeriklere sahip olan makyaj uygulamaları gerçekleştiriyoruz. Temiz bir ciltte makyajın daha iyi göründüğünün farkındayız çünkü yıpranmış ve kurumuş bir ciltte makyaj kendisini tam olarak yansıtamayacağı için temizlik aşaması bizim en önem verdiğimiz nokta oluyor. Makyaj öncesi cilt bakımı yapıyor ve cildinizi makyaja hazırlıyoruz. Cildinizi temizledikten sonra göz kamaştıran bir makyaj uygulamasına başlıyoruz. Yüz hatlarınızı ortaya çıkaran ve ten renginize uygun tonlarda uygulamalarla dokunuşlarımızı yapıyoruz.

Peki Rıfat Yüzüak kimdir derseniz?
1983, İstanbul doğumlu bir make up artistim. Öğrenim hayatımı tamamladıktan sonra tesadüf eseri makyajla tanışıyor ve sonrasında ilgim tutkuya dönüşerek mesleğim oluyor. Kanada’da aldığım “Body Paint Eğitimi” ile birlikte profesyonel olarak makyajla ilgilenmeye başlıyorum. Türkiye’de yapılan ve ismi bilinen defilelerinin tümünde makyaj tasarımı ve karar alma aşamalarında defile backstagelerinde görev almaktayım. Bunların yanına ek olarak tanınmış yabancı markalar ve çok sayıda Türk modacıyla da çalışarak pek çok ünlünün fotoğraf çekimlerinde makyaj tasarımcısı olarak yer alıyorum.

Bizim hakkımızda daha ayrıntılı bilgi almak, güzellik paketlerimizin içeriklerini öğrenmek ve fiyat tekliflerimizi değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Rıfat Yüzüak Make Up’a ait iletişim bilgileri ile irtibat sağlayabilirsiniz. Sayfa üzerinde yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Rıfat Yuzuak Make Up - Gelin Saçı ve Makyajı / İstanbul - Beşiktaş

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.