Remse Kuaför

E-posta Gönder

 • Beşiktaş, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Remse Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Remse Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 hafta

Remse Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Remse Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Remse Kuaför Hakkında

Düğün günü yaklaşırken gelin adaylarının kuaför seçimi yapmaları ve randevu almaları gerekiyor. Her gelin düğün günü olduğundan daha farklı ve güzel görünmek ister. Hayatınızda bir kere yaşanacak düğün gibi özel anlarınızda göz kamaştırıcı olmak istiyorsanız Remse Kuaför Ulus’a uğrayabilirsiniz.

Bizim hizmetimiz hem size hem de yakınlarınıza yeter. Düğün gibi sadece sizi arzu ettiğiniz gibi hazırlamakla kalmıyoruz. Aynı zamanda yakınlarınızı da hazırlıyoruz. İstediğiniz tüm saç ve makyaj modellerini rahatlıkla yapıyoruz. Uzman bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Tecrübelerimizle hem doğru yönlendirmeler yapıyor hem de el pratikliğimizi çalışma hızımıza yansıtıyoruz. Bizim salonumuzun kapıları size her daim açık. Tüm özel günlerde ya da normal zamanda bize uğrayabilir, hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Önce nasıl bir gelin olmak istediğinizi öğrenerek çalışmalara başlıyoruz. Mutlaka gelinlik modelinize göz atıyoruz. Sizin bize gösterdiğinizden daha çarpıcı bir fikre sahipsek öneri anlamında size sunuyoruz. Tabii ki son kararı hep siz veriyorsunuz. Biz sadece objektif yönlendirmeler yapıyoruz. Kuaför salonumuzun içerisi hem hijyenik hem de oldukça geniş. Düğün gününde rahat rahat giyinebilmeniz için ferah odalarımızı kullanabilirsiniz. Gelinliğinizi giymenin yanı sıra isterseniz dinlenebilirsiniz bile.

Aklınıza gelen tüm saç ve makyaj uygulamalarını rahatlıkla yapıyoruz. Bizim için imkansız diye bir şey yok. El becerilerimiz her modele uygun. Bohem örgüler, salaş salık saçlar, sıkı topuzlar, simlerle albeni kazandırılan dağınık topuzlar, taç ve toka yardımıyla süslenen saçlarla şık bir görünüme kavuşmanızı sağlıyoruz. Makyaj aşamasında da yüz hatlarınızı inceliyoruz. Güzelliğinizi ortaya çıkaracak dokunuşlar yapıyoruz. Kaliteli kozmetik ürünler kullanarak uzun saatler boyunca bozulmayacak bir makyaj yapıyoruz.

Siz de Remse Kuaför fiyat listesi hakkında bilgi almak ve uygunluk durumumuzu öğrenmek isterseniz sayfada yer alan iletişim formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.