Q Plus Hair Coiffeur

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Q Plus Hair Coiffeur Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Q Plus Hair Coiffeur Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Q Plus Hair Coiffeur Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Q Plus Hair Coiffeur Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Q Plus Hair Coiffeur Hakkında

Tüm gözlerin üzerinizde olacağı düğün gününüzde kusursuz görünmek istediğinizi biliyoruz. Bu nedenle biz Q Plus Hair Coiffeur olarak doğal güzelliğinizi ortaya çıkararak sizi kusursuz bir görüntüye kavuşturuyoruz.

Q Plus Hair Coiffeur İstanbul gelin saçı ve makyajı konusunda öncelikle sizin hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için hizmet veriyor. Bu nedenle hazırlıklara başlamadan önce düğün saçınızdan ve makyajınızdan beklentilerinizi ayrıntılarıyla dinliyor, tüm bu beklentilerinizi tam olarak karşılamak için özenle çalışıyoruz.

Sevdiklerinizle beraber en iyi hizmeti alabileceğiniz ferah ve modern tasarımlı bir kuaför salonumuz bulunuyor. Kuaför salonumuzda işini iyi yapan, profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Profesyonelliğimizin bir getirisi olarak da sadece kaliteli, dünya markalarını kullanıyoruz.

Düğün saçınızın yüz şeklinize, gelinliğinize ve düğün mekanınıza uygun olmasına çok özen gösteriyoruz. Saçlarınızın doğal ışıltısını korumak için olabildiğince az kimyasal içeren, kaliteli ürünleri kullanıyoruz. Saçlarınıza aksesuarlarla hareket katmayı da oldukça seviyoruz. Kır düğünleri için zarif çiçekli aksesuarlardan, ihtişamlı otel düğünleri için incili ve taşlı aksesuarlara kadar her tarza ve düğün konseptine uygun aksesuarlarımız bulunuyor. Son olarak saçlarınızın gün boyunca güzelliğini koruması için doğal görünümlü saç sabitleyicileri kullanıyoruz.

Saçlarınızı her detayıyla kusursuz bir şekilde hazırladıktan sonra makyaj uygulamanız için hazırlıklara başlıyoruz. Düğün makyajınızın zevkinize, düğün saçınıza ve gelinliğinize uygun olmasına özen gösteriyoruz. Öncelikle cilt yapınıza uygun bir baz uygulamasıyla makyajınızın yüzünüzde pürüzsüz bir şekilde durmasını sağlıyoruz. Ardından kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanarak düğün gününüz boyunca muhteşem güzelliğinizin hiç bozulmamasını sağlıyoruz. Dilerseniz ipek kirpik uygulamalarıyla sizi daha çarpıcı bakışlara kavuşturabiliyoruz.

Biz Q Plus Hair Coiffeur olarak düğün gününde tüm hayran gözleri üzerine toplamak isteyen gelinler için kaliteli hizmet veriyoruz. Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve Q Plus Hair Coiffeur Bakırköy kuaför fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Yeşilköy mahallesi Keklik sokak NO:12 /1 Gezel apartmanı Bakırköy/istanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Q Plus Hair Coiffeur Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.