Podyum Kuaför

E-posta Gönder

  • Şişli, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Podyum Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
3.000-5.000 TL

Podyum Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Podyum Kuaför Sık Sorulan Sorular

Podyum Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Podyum Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.


Podyum Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Podyum Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde ağda, manikür / pedikür, takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Podyum Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Podyum Kuaför şehir dışında hizmet veriyor.


Podyum Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Podyum Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Podyum Kuaför Hakkında

Kuaförlük bizim için; sadece saç kesmek ve boyamak değil, aynı zamanda sanat yapmaktır. Siz değerli müşterilerimizin saçlarını, adeta bir tuval gibi görürüz ve sizin istekleriniz doğrultusunda, sanat eserimizi ortaya çıkarırız. Salon Podyum Kuaför ailesi olarak, dört kişiden oluşan profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Mesleğimize olan aşkımız bizi birleştirdi ve uzun yıllardır burada, size en iyi hizmeti verebilmek için durmaksızın çalışıyoruz.

Kuaför salonumuzda siz değeli misafirlerimiz için; kirpik lifting, ombre, mikro kaynak, renklendirme, gelin saçı ve makyajı gibi işlemler yapıyoruz. Özel günlerinizden en önemlisi olan düğün gününüze size, prensesler gibi hazırlıyoruz. Bembeyaz gelinliğinizin içinde eşsiz güzellikte görünmeniz için mükemmel bir hizmet veriyoruz. Dilerseniz, gelin saçı ve makyajı hakkında size detaylı bilgi verelim.

Düğün gününüzde, saçınızı ve makyajınızı bize emanet ederseniz, ilk olarak sizinle sohbet ederek işe başlıyoruz. Sohbetimiz esnasında; konseptinizi, hangi mekanı seçtiğinizi ve gelinliğinizin detayları hakkında bilgi ediniyoruz. Elbette, hayalini kurduğunuz gelinin nasıl olduğunu da bu aşamada öğreniyoruz. Bu çerçevede, planımızı oluşturuyoruz.

Saç ve makyaj tercihlerinizin ayrıntılarını, prova gününüzde konuşuyoruz. Doğal güzelliğinizi ön plana çıkaracak ve modern tarzda görünümleri seviyoruz. Bu sayede, sadelikten de ödün vermemiş oluyoruz. Siz de yıllar sonra fotoğrafları açıp baktığınızda, bizi gülümseyerek hatırlıyorsunuz. Sezonun trendlerini de, en güzel şekilde tarzımıza uyarlayabiliyoruz.

Düğün gününüzde dilerseniz, ekibimizi bir araya toplayıp, düğün yapacağınız mekanda da sizi hazırlayabiliriz. Kendinizi rahat hissetmeniz için elimizden geleni yaparız. Aynı zamanda sizinle birlikte, yakınlarınızdan on kişiye kadar da hizmet verebiliriz.

İstanbul kuaför salonları bizi tercih ederseniz, size sunacağımız olanaklar bu şekilde. Bizimle iletişime geçmek için, sayfanın hemen yan tarafında yer alan formu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

  • Adres:

    Avni Dilligil Caddesi Altan Erbulak Sk Murat Apartmanı No:4 Mecidiyeköy/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.