Parisli Cemil Havaalanı Kuaför

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Parisli Cemil Havaalanı Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  800-1.000 TL

Parisli Cemil Havaalanı Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 hafta

Parisli Cemil Havaalanı Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Parisli Cemil Havaalanı Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Cilt bakımı, El / Ayak masaj, Epilasyon, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Parisli Cemil Havaalanı Kuaför Hakkında

Muhtemelen havaalanlarını daha önce hep seyahat etmek için kullandınız. Peki İstanbul Havalimanı gelen katında bulunan Parisli Cemil Kuaför’de düğününüze hazırlanmak ister misiniz?

Haftanın her günü açığız. Hem kadınlara hem de erkeklere hizmet veriyoruz. Profesyonel ekibimizle birlikte VIP bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Saç kesimi, yıkama, tarama, damatlar için sakal tıraşı, saç boyama, kesim, yüze çamur maskesi, keratin yükleme, kaş alımı, ağda, fön, topuz, maşa, perma, balyaj, ombre, kaynak gibi daha pek çok hizmeti size sunuyoruz. Kısacası bir kuaför salonundan beklediğiniz ne varsa bizim bünyemizde bulabilirsiniz.

Size kısaca Parisli Cemil markasının nasıl oluştuğundan bahsetmek istiyoruz. Kurucumuz Cemil Ayrancıgil mesleğe ilk başladığı yıllarda Ankara’da ismini duyurmaya başladı. Hatta röportajları gazetelerde bile çıktı. 1975 yılında ilk salonunu Şehit Adem Yavuz Sokak’ta açan Cemil Bey markasının serüvenini de başlatmış oldu. İsmimizi ise o dönem Cemil Bey’i yayınlayan gazetelerin manşetlerinden alıyoruz. Cemil Bey’den hizmet alan kişiler arasında Haldun Dormen, Göksel Arsoy, Tolga Aşkıner, Bülent Ersoy, Kemal Sunal ve Osman Yağmur Dereli, Faruk Tınaz gibi birçok ünlü, siyasi ve iş adamları bulunuyor. Aslında hizmet hayatına erkek berberi olan başlayan markamız daha sonra kadınlara da hizmet vermeye başladı. Merkez salonumuzdan sonra Ankara Hilton ve Mersin Hilton’da da hizmet vermeye başlayarak şubeleşen bir firma olduk. Şu an Parisli Cemil şubeleri İstanbul, Ankara ve İzmir’de bulunuyor. Toplam 12 şube ile hizmet veriyoruz.

Marka güvenilirliğinin çok önemli olduğuna inanıyoruz. Temizlikten kullandığımız ürünlerin kalitesine kadar her ayrıntıya dikkat ediyoruz. Salonumuz içerisinde ferah bir atmosfer hakim. Dekorasyonun uyumuna özen gösteriyoruz. Personelimizin eğitimine ve becerisine önem veriyoruz. Saygı çerçevesinde müşterilerimizle ilişkiler kuruyoruz. Bünyemizde kadınlar ve erkekler aynı anda hizmet alabildiği için müstakbel eşinizle birlikte salonumuza uğrayabilirsiniz. Hazırlıklarınıza aynı anda başlar ve sizi eş zamanlı olarak yolcu ederiz. Hatta dilerseniz sizinle birlikte yakınlarınızı da ağırlarız.

Siz de Parisli Cemil fiyatları hakkında bilgi almak ve görüşme için randevu kaydı oluşturmak istiyorsanız sayfada bulunan formu doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  İstanbul Havalimanı Gelen Katı Parisli Cemil Kuaför Saloları Tayakadın/Arnavutköy İSTANBUL

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.