Pandora Kuaför Levent

E-posta Gönder

 • Beşiktaş, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Pandora Kuaför Levent Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Pandora Kuaför Levent Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Pandora Kuaför Levent Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Pandora Kuaför Levent Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Pandora Kuaför Levent Hakkında

Şimdiye dek yaşadığınız hayatın en önemli günlerinden biri yaklaşıyor ve önemli bir dönüm noktası olarak bu tarihi her zaman hatırlayacaksınız. O gün yaptığınız her şeyi, gördüğünüz insanları, giydiklerinizi ve hatta tam olarak nasıl göründüğünüzü dahi unutmak istemeyeceksiniz. Eğer her şey yolunda gider de hayal ettiğiniz gibi bir görünüme kavuşursanız bunun hiç sakıncası olmaz, o gün çekileceğiniz sayısız fotoğraf yıllar boyu gözünüzün önünde olacak ve bu aslında çok da mutluluk verici bir detay.

Gelin işinizi şansa bırakmayın ve en önemli gününüzün hatırlarında yıllar geçse de yüzünüzü güldüren bir görünümle boy gösterin! İstanbul gelin saçı ve makyajı için güvenebileceğiniz bir profesyonel arayışınızda sizin yanınızdayız.

Pandora Kuaför adıyla olarak çok uzun yıllardır güzellik sektöründe faaliyet gösteriyorum. Büyük bir tecrübe ve bilgi birikimine sahip bir kuaför olarak freelance olarak adlandırılan serbest bir çalışma stiline sahibim. Kaliteli ve güvenilir bir hizmet arayışında olan herkes için her yerde olabiliyor, özgür bir çalışma ortamında başarılı işlere imza atıyorum. Çalışma tarzım gereği genellikle özel gün ve gecelere katılacak hanımefendiler tarafından tercih ediliyorum ve onların katılacağı davete göre saç ve makyajlarını yapıyorum. Ancak tecrübeli bir kuaför olarak saça dair akla gelebilecek her konuda yetkinim. Örneğin; kesim, renklendirme, ombre, röfle, dip ve tüm boya, saç tasarımı, her türden topuz modelleri, örgü çeşitleri, saç bakımları gibi pek çok işlem mümkün.

Ancak düğün, nişan ve kınalar başta olmak üzere özellikle de gelinler için otel, özel mülk veya organizasyon mekanına giderek onları stresten uzak bir şekilde hazırlıyorum. İstanbul genelinde her yere gidebiliyor, sevgili gelinlerin heyecanlarına ortak olabiliyorum.

Bana ulaşmak ve Pandora Kuaför fiyat listesi hakkında bilgi almak isterseniz yandaki formu doldurmanız yeterli.

İletişim

 • Adres:

  Ortabayır Mah. Talatpaşa Cad. No: 63 K:1 D: 2 Gültepe Kağıthane 34357 Kağıthane

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.