Osis Kuaför

E-posta Gönder

 • Pendik, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Osis Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Osis Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Osis Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Osis Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Osis Kuaför Hakkında

Bir kuaförden beklediğiniz hizmetlerin fazlasıyla karşılanacağınız Osis Kuaför İstanbul Pendik’te sizleri bekliyor. Günlük ihtiyaçlarınızı karşılamanın yanında özel günlerinizde de yanınızda olan ekibimiz, muhteşem bir güzelliğe sahip olmanızı sağlıyor.

Bir daha tekrarının olmayacağı günler her zaman özeldir ve her kadın bu değerli anlarda kusursuz görünmek ister. Biz de bu durumun farkında olan bir ekip olarak isteklerinizi yerine getiriyor, baştan sonra içinize sinen bir süreç geçirmenizi sağlıyoruz. Her sezon değişen trenleri yakından takip ediyor, kendimizi geliştirmekten de geri kalmıyoruz.

Peki nasıl bir süreç yönetiyoruz?

Öncelikle sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurarak bizimle iletişime geçiyorsunuz. Biz de hemen uygun bir tarihe randevu oluşturup sizi salonumuza davet ediyoruz. Bir kahve eşliğinde konuşurken hayallerinizden bahsediyoruz. Nasıl bir gelin saçı istediğinizi, tarzınızı ve saç yapınızı değerlendiriyoruz. Aklınızda fikir oluşturması için daha önce yaptığımız tasarımlardan örnekler gösteriyoruz. ‘’İşte bu!’’ dediğinizde seçim sürecimiz yerini makyaj stilini belirlemeye bırakıyor.

En az saçlarınız kadar önemsediğimiz makyaj stilinizi belirlerken yüzünüzün özelliklerini dikkate alıyoruz. Çalışmalarımıza yüzünüzü nemlendirmekle başlıyor daha sonra baz çalışmaları yapıyoruz. Eğer gözlerinizi öne çıkarmak istiyorsak, koyu renklerdeki farları kullanıyoruz. Eğer dudaklarınızı öne çıkarmak istiyorsak daha hafif bir göz makyajı yapıyoruz. Böylece abartıya kaçmadan doğal güzelliğinizi ortaya çıkarmış oluyoruz.

Düğün günü gelip çattığında ön görüşmede yakaladığımız olumlu enerjiyi bu sürece de aktarıyoruz. Hızlı bir şekilde belirlediğimiz modelleri uyguluyor, kusursuz bir görünümle salonumuzdan ayrılmanızı sağlıyoruz. Gördüğünüz gibi her detayı önceden planlayan bir yapımız var. Eğer siz de bu profesyonellikte hizmet almak istiyorsanız; Pendik kuaförleri arasından bulunan firmamızdan randevu almak için sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Yeni Mahalle, Ilgaz Sk. No:1, 34893 Pendik/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.