Nazar Güzellik

E-posta Gönder

 • Beykoz, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Nazar Güzellik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Nazar Güzellik Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Nazar Güzellik Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Nazar Güzellik Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Cilt bakımı, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Nazar Güzellik Hakkında

15 yılı aşkın süredir güzellik sektöründe yer alıyoruz. Nazar Güzellik Salonu’nda her zaman sağlık koşullarına uygun ve hijyenik bir ortamda çalışıyoruz. Güzelliğinizi asla riske atmıyor, profesyonel ekibimizle size en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Bir gün değil her gün güzellik için 2 katlı salonumuzun üst katında güzellik uygulamalarını yapıyoruz. Alt katta ise, saç tasarımı ve makyaj uygulamalarımıza devam ediyoruz. 7 kişilik ekibimizde herkesin bir uzmanlık alanı olduğunu söylemiş miydik? Peki, gelin saçı ve makyajı konusunda uzmanlarımızın ayrıcalıklı hizmetlerinden yararlanabileceğinizi. Mutlu olmanız için çalıştığımız salonumuzda yenilikçi bakış açımızla size de fark yaratan güzellik dokunuşları yapmak için heyecanla beliyoruz!

Gelin, hiç vakit kaybetmemek için hazırlık sürecimizden de söz edelim. Zamanımızı verimli kullanmak ve düğün öncesi tercih ettiğiniz güzellik uygulamalarını yapabilmek için randevu ile çalışıyoruz. İlk randevuda isteklerinizi öğreniyor, tercihinize göre yapılacak işlemleri bekliyoruz. Yenilenmeye ihtiyaç duyanları üst kata davet ediyor; cilt bakımı, kalıcı makyaj, microblading, saç bakımı ile el-ayak bakımları uyguluyoruz. Düğün öncesi değişim tercih edenleri ise alt katta; saç kesimi, kaynak, boya, estetik renklendirme gibi imkanlardan yararlanmaya çağırıyoruz. Yalnızca saç tasarımı ve gelin makyajı uygulamalarından yararlanacaksanız, bir an önce prova sürecine geçiyoruz.

Saç tasarımını istediğiniz modeli size özel hale getirerek yapıyoruz. Bu konuda en çok yüz hatlarınıza, gelinlik modeli, saç aksesuarları ve duvak seçiminize odaklanıyoruz. Hatta düğün konseptinizi de inceliyor, her şeyin uyumlu ve kusursuz olmasını sağlıyoruz. Makyaj uygulamalarını da merak ediyor olmalısınız! Cildinize uygun renk tonlarıyla doğal ve aydınlık makyaj tekniklerinden yararlanıyoruz. Bunun için dünyaca ünlü markaların birinci sınıf kaliteli ürünlerini kullanıyoruz. Sizi ve yakınlarınızı düğün hazırlıkları için salonumuzda ağırlamak için biz hazırız! Ya siz?

Beykoz’da adresi 2019 yılında yenilenen şık ve ferah salonumuzda keyifli bir hazırlık süreci yaşamak isterseniz, iletişim formunu doldurabilirsiniz. Nazar Güzellik Merkezi iletişim formumuz sayfanın üst kısmında yer alıyor.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.