Nalan Yılmaz Güzellik Salonu

E-posta Gönder

 • Beykoz, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Nalan Yılmaz Güzellik Salonu Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Nalan Yılmaz Güzellik Salonu Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Nalan Yılmaz Güzellik Salonu Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Nalan Yılmaz Güzellik Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  8-9

Nalan Yılmaz Güzellik Salonu Hakkında

Her kadının vazgeçilmezi, güzellik ve bakım! Nalan Yılmaz Kuaför ailesi olarak siz değerli misafirlerimize, pek çok hizmeti bir arada sunuyoruz. Meşhur manikür işlemimiz, el ve ayak bakımı, kalıcı makyaj, kalıcı oje, mikro kaynak, buz lazer epilasyon, kaş tasarımı ve gelin saçı makyajı gibi uygulamalar yapıyoruz. Salondan içeri adım attığınız anda, kendinizi bir prenses gibi hissetmeye başlıyorsunuz!

Sektörde uzun süredir bulunmamız dolayısıyla, birçok misafirimizi ağırladık ve tecrübe kazandık. Aynı zamanda, yenilikleri yakından takip ediyoruz ve en iyi şekilde kendi tarzımıza uyarlıyoruz. Böylece, tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verebilecek hale gelmiş oluyoruz. Hizmetlerimizin tümü, bizim için çok önemli. Fakat, gelin saçı ve makyajını her zaman ayrı tutuyoruz. Hayatınızda belki bir kez yaşayacağınız bu deneyimin eşsiz olması için, elimizden geleni yapıyoruz.

Düğüne hazırlık sürecinizin en başında, sizinle sohbet ederek başlıyoruz. Hayalleriniz ve düğününüz hakkında detaylı bilgi edindikten ve sizi biraz da olsa tanıdıktan sonra, sizin için bir saç modeli belirliyoruz. Saç modelinizin tarzınızı yansıtması ve gelinliğinizi tamamlaması gerekiyor. Bunun için kısa veya uzun, kıvırcık ya da düz fark etmeksizin her saçı büyük bir özenle şekillendiriyoruz.

Makyajınız için de öncelikle, cildinizi makyaja hazırlıyoruz. Sonrasında kullandığımız bazla, kalıcılığını artırmayı amaçlıyoruz. Buğulu bir göz makyajı ve kusursuz bir ten yarattıktan sonra, tüm görünüme uyacak renk tonunda bir rujla, makyajınızı tamamlıyoruz. Daha kalıcı olması için de özel sabitleyici spreyler kullanıyoruz.

Düğün gününüzde sizi, düğün yapacağınız mekanda da hazırlayabiliriz. Ayrıca, sizinle birlikte yakınlarınıza da hizmet verebiliyoruz. Böylece, samimi bir atmosferde geçen bu süreçte, tatlı telaşınızı üzerinizden atabiliyorsunuz.

Beykoz kuaför salonları arasında, siz değerli gelinlerimize sunduğumuz hizmetler bu şekilde. Bizimle iletişime geçmek için, sayfanın hemen yan tarafında yer alan formu doldurmanız yeterli olacaktır.

İletişim

 • Adres:

  Rüzgarlıbahçe Mahallesi, Mazi Sokak, No:5 Beykoz/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.