N.E.S Salon

E-posta Gönder

 • Beşiktaş, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

N.E.S Salon Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

N.E.S Salon Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

N.E.S Salon Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

N.E.S Salon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Cilt bakımı, Takma kirpik

N.E.S Salon Hakkında

Yepyeni başlangıçlara kapı aralayacağınız düğün gününüzde davetlilerinizin karşısına en güzel halinizle çıkmanız için iyi yapılmış bir saç ve makyaj oldukça önemli bir yer tutuyor. Bu nedenle N.E.S Kuaför İstanbul gelin saçı ve makyajı konusunda size son derece profesyonel bir hizmet sağlayarak, sizi her detayıyla içinize sinecek kusursuz bir görüntüye ulaştırıyor.

N.E.S. Salon olarak güler yüzlü ve profesyonel ekibimizle size en kaliteli hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Bunun için salonumuzda sadece en kaliteli dünya markalarının ürünleriyle çalışıp, kullandığımız ekipmanlarda son teknolojilere iyi bir şekilde ayak uyduruyoruz. Salonumuzdaki bütün çalışanlarımız kuaförlük eğitimi almış, yetenekli üyelerden oluşuyor. Bu sayede istediğiniz her modeli büyük bir ustalıkla uygulayabiliyoruz.

Salonumuzda sizin görüşlerinize çok önem veriyoruz. Bunun için gelin saçınız ve makyajınız için hazırlıklara başlamadan önce sizin istek ve beklentileriniz dikkatlice dinliyoruz. Hazırlıklarımızın her aşamasında sizin beklentilerinizin ötesinde bir görüntü yakalamak için titizlikle çalışıyoruz.

Gelin saçınızı sizinle beraber yüz şeklinize, gelinliğinize, düğün mekanınıza ve tarzınıza uygun olacak şekilde belirliyoruz. Dilerseniz saçınızda gelinlik modelinize ve düğün konseptinize uygun çeşit çeşit aksesuarlar kullanarak, saçlarınıza farklı bir ışıltı katabiliyoruz. Saç modeliniz hazırladıktan sonra düğün gününüz boyunca bozulmaması için kaliteli saç sabitleyicileri kullanıyoruz.

Saçlarınızın hazırlığı tamamlandıktan sonra profesyonel makeup artistlerimiz ile hazırlıklara başlıyoruz. Dilerseniz profesyonel microblading ve kirpik lifting uygulamalarıyla düğün gününüzde daha çarpıcı bakışlara sahip olmanızın sağlayabiliyoruz. Makyajınızı yaparken yüz hatlarınızdan, saç modelinize kadar birçok faktörü göz önünde bulunduruyoruz. Makyajınızda kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanarak, kusursuz güzelliğinizi düğün gününüz boyunca saklamanızı sağlıyoruz.

Siz de düğün gününüzde hayallerinizin bile ötesinde bir güzelliğe ulaşmak isterseniz; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve N.E.S. İstanbul Kuaför fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Akat Mahallesi Zeytinoğlu Caddesi No:74/A Etiler/Beşiktaş/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.