Muy Bien Hair Arts

E-posta Gönder

0216 706 0792

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

1.000-2.000 TL

Min. Fiyat

Sancaktepe, İstanbul

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000-2.000 TL
  • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellikler

  • Ücretsiz Prova
  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

  • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Ağda, El / Ayak masaj, Manikür / Pedikür, Takma kirpik, Gelin Paketi, Düğün Gruplarına Hizmet, Düğün Gruplarına Hizmet, Tesettür Tasarım, Gelin Odası, Ücretsiz Prova, Mekanda/Evde Hizmet
  • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz? 5

Hakkında

Düğün günleri şüphesiz ki bir insanın hayatındaki en özel günlerdir. Siz de böylesine özel bir günde fark yaratan bir görüntüyle, sıra dışı bir güzelliğe kavuşmak isterseniz tercihiniz Muy Bien Hair Art olmalı. Muy Bien Hair Art İstanbul gelin saçı ve makyajı konusunda gelinlere profesyonel ve kusursuz bir hizmet sunuyor ve gelinleri en güzel günlerinde büyüleyici bir güzelliğe kavuşturuyor.

Bir işte başarılı olmanın altın kuralı o işi tutkuyla ve özenle yapmaktır. İşte biz tam bu noktada diğer kuaför salonlarından sıyrılıp, gücümüzü gösteriyoruz.

Gelinlerin hayallerini gerçekleştirmeyi öncelikli hedefimiz olarak görüyoruz. Bunun için hazırlıklara başlamadan önce gelin saçınız ve makyajınız konusunda beklentilerinizi ayrıntılarıyla dinliyoruz. Ardından tüm yol haritamızı bu beklentilerinizin ötesine geçebilmek için çiziyoruz. Attığımız her adımda sizin tam olarak içinize sinecek görüntüye ulaşmak için özenle çalışıyoruz. Profesyonelliğimizin bir getirisi olarak da salonumuzda sadece en kaliteli dünya markalarını kullanıyoruz.

Saç modelinizi belirlerken yüz hatlarınızı, gelinlik modelinizi, düğün mekanınızı ve tarzınızı göz önünde bulundurarak size en çok yakışacak modeli sizinle beraber buluyoruz. Dilerseniz çeşitli aksesuarla saçınıza bambaşka bir hava katıyoruz. Örneğin bir kumsal düğünü gerçekleştirecekseniz doğal bir topuz modelinin arasına iliştirdiğimiz deniz kabuklarıyla, dilerseniz ihtişamlı otel düğünleri için taş ve inci detaylı saç aksesuarlarıyla saçlarınızı harika bir görüntüye kavuşturuyoruz.

Saçlarınızı her ayrıntısıyla kusursuz bir şekilde hazırladıktan sonra yüz şeklinize, gelinliğinize ve saç modelinize en uygun makyajı yapmak için hazırlıklara başlıyoruz. Makyajınızın yüzünüzde pürüzsüz bir şekilde durması için baz uygulamasıyla makyajınıza başlıyoruz. Ardından kaliteli ve kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanarak ilk dansınızdan düğününüzün bitimine kadar kusursuz güzelliğinizi korumanızı sağlıyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve Muy Bien Kuaför fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurabilirsiniz. Biz sizi sıra dışı bir güzelliğe ulaştırmak için sabırsızlıkla bekliyoruz.

İletişim

Hakan Mızrak

Mustafa Uzun

Yıldız Bektaş

Muy Bien Hair Arts Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

İstanbul Gelin Saçı ve Makyajı

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları