Mustafa Deniz Kuaför

E-posta Gönder

 • Kadıköy, İstanbul.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Mustafa Deniz Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  7.500-10.000 TL

Mustafa Deniz Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Mustafa Deniz Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Mustafa Deniz Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Cilt bakımı, El / Ayak masaj, Takma kirpik

Mustafa Deniz Kuaför Hakkında

Merhaba, ben Mustafa Deniz. Uzun yıllara dayanan deneyimler ile salonumda: Mustafa Deniz Kuaför Kadıköy gelin saç makyajı üzerine profesyonel şekilde hizmet veriyoruz. Bir gelin adayının en tereddüt ettiği konulardan birinin düğün günü nasıl görüneceğidir. O gün için kendisini hazırlayacak saç tasarımcısından ve makyaj artistinden memnun kalacak mı, saç ve makyajını gecenin sonuna kadar rahat bir şekilde bozulmadan kullanabilecek mi gibi pek çok soru işaretine sahip olduğunun farkındayız. Hayatınızın en özel gününde böyle düşünceler ile gününüzü keyifsizlendirmemeniz için profesyonel ve işinde iddialı bir ekip ile çalışmanız önemli bir husus oluyor.

Sizi tüm bu düşüncelerden ve tereddütlerden kurtarmak için buradayız! Profesyonel yaklaşımımız ve isteklerinize önem veren çalışma prensibimiz ile bize ilk olarak güven duymanızı sağlıyoruz.

En önemli referansımız: daha önce yaptığımız saç tasarımları. Sizden önceki gelinlerimize hangi saç ve makyaj modellerini uyguladığımızı anlatıyor ve portföyümüzü gösteriyoruz. İlk olarak beklenti ve isteklerini dinliyoruz. Düğününüzde nasıl bir görünüm ile davetlilerinizin karşısına çıkmak istediğinizi öğreniyoruz. Sonrasında da gelinlik modeliniz ve yüz hatlarınız için en uygun modellerimizi beğeninize sunuyoruz.

Saç modelinize karar verdikten sonra sıra makyajınıza geliyor. Gelinliğiniz ve düğün temanıza uygun olarak seçtiğimiz saç modeliniz ile görünümünüzü tamamlayacak makyaj uygulamamıza da karar verdikten sonra düğün gününüz için randevunuzu oluşturuyoruz. Düğün gününden önce nasıl bir görünüme sahip olacağını görmek isteyen gelin adaylarımıza prova hizmeti de sağlıyoruz. Böylece dilerseniz gelinliğinizi de giyerek nasıl görüneceğinizin provasını gerçekleştirmiş oluyor; istediğiniz rötuşlar varsa buna hemen karar veriyoruz.

Sizi ve isteklerinizi anlayarak beklentilerinizi karşılayacak kuaför arayışından sizi kurtarıyoruz. Doğru bir tercih yapacağınızın garantisini veriyor ve sizi salonumuza davet ediyoruz. Formu doldurarak bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde sizi salonumuza bir kahve içmeye davet ediyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.