Murat Çamur Hair Designer

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Murat Çamur Hair Designer Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Murat Çamur Hair Designer Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Murat Çamur Hair Designer Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Murat Çamur Hair Designer Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  5-8

Murat Çamur Hair Designer Hakkında

Konu gelin saçı ve makyajı olunca Sarıyer’de akla biz geliyoruz. Uzun yıllardır Murat Çamur Hair Design olarak titizlikle çalışıyoruz. Yaratıcı ekibimizle beraber en özel gününüzde en iyi görünüme kavuşmanızı istiyoruz. Bu yüzden pek çok noktaya dikkat ediyoruz. İlk olarak isteklerinize önem veriyoruz.

Gelin adayları için düğün gününde talep ettikleri görüntüye sahip olmak için iki nokta var. İlk olarak doğru saç tercihi ve uygun teknikleriyle yapılmış makyaj.

Bu iki kriteri de gelin hanımın stili, gelinliğin modeli, düğünün yapılacağı mekân, yüz yapısı, saç yapısı ve daha birçok etkene bağlı olarak tasarlıyoruz.

Peki, doğru saçı ve makyajı nasıl buluyoruz?

Gerekli bilgi ve donanıma sahibiz. Bu konuda pek çok eğitim aldık ve kendimizi geliştirdik. Kusursuz bir saç modeline sahip olabilmeniz için de trendleri takip ediyoruz. Hem yüz tipinize uygun olmasına dikkat ediyor, gelinliğin modelinden bile ilham alıyoruz. Gelinliğinize yakışacak topuz ya da örgü modellerini provalarda deniyor, en yakışan modelde karar kılıyoruz. Son dönemlerde doğal ve salaş modellere daha fazla bir yönelim olduğunu biliyoruz. Biz de gelinin doğal güzelliğini ortaya çıkarmaya çalışıyoruz.

Makyajda ise gelin hanımın canlı görüntüye sahip olması çok önemli. Solgun bir görüntüye sahip olmaması için ten rengine uygun renkler seçmeye önem gösteriyoruz. Daha doğal ve sade bir görünüm istiyorsanız makyaj artistimizle bu konu üzerinde keyifli bir sohbet edebilir, makyaj tercihlerinizi belirletebilirsiniz.

Düğün gününüzde yakınlarınızın da sizinle beraber kuaföre gelmesini istersiniz değil mi? Hem her konuda fikirlerini alabilir hem destek alabilirsiniz. Mekânımız oldukça geniş. Dilediğiniz sayıda bir düğün grubu oluşturabilirsiniz.

Eğer bizimle iletişim kurmak isterseniz Sarıyer kuaför salonları arasında sizi bekliyoruz. Sayfa üzerinde yer alan formu doldurabilir, iletişim ve organizasyon bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.
“Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamadan sayfamızdan ayrılmayın!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.