Miss Kuaför

E-posta Gönder

  • Pendik, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Miss Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

Miss Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Hayır
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Miss Kuaför Sık Sorulan Sorular

Miss Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Miss Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Miss Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Miss Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Miss Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Miss Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Miss Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Miss Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Miss Kuaför Hakkında

2015 yılında açtığımız salonumuzda bundan çok daha eskiye dayanan bir tecrübe ve bilgi birikimi ile çalışmaya devam ediyoruz. Aradan geçen yıllara rağmen hala aynı heyecan ve hevesle işimizi severek yapıyoruz. İstanbul çapında hizmet verdiğimiz salonumuz Miss Kuaför Pendik mevkiinde merkezi bir konumda bulunuyor. Burada geniş sayılabilecek, her biri alanında uzman profesyonel bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Her zaman güler yüzlülük, sabır, saygı ve samimiyetle konuklarımıza yaklaşıyoruz.

Hem bir güzellik salonu hem de kuaför olarak çok geniş yelpazede hizmet veriyor, kişisel bakım adına aklınıza gelebilecek tüm işlemleri başarıyla uygulayabiliyoruz. Kuaförlük hizmetlerimiz arasında; kesim, saç tasarım, keratin bakım, Brezilya fönü, perma, boya, ombre ve sombre, balyaj ve röfle, profesyonel ve günlük makyaj, türban tasarım, manikür ve pedikür, kalıcı oje ve protez tırnak gibi işlemler bulunuyor. Güzellik salonu hizmetlerimiz ise; epilasyon, buz lazer, kalıcı makyaj, 3D kıl tekniği, microblading, kaş kontür, ipek kirpik, kalıcı eyeliner, dudak renklendirme, cilt bakımı ve hydrofacial yüz temizleme gibi işlemler yer alıyor.

Bu kadar hizmetin arasında çok severek yaptığımız bir işimiz daha var ki o da özel gün ve organizasyonlar için hanımefendileri hazırlamak. Düğünler, nişan merasimleri ve kına geceleri gibi tekrarı olmayan ve hayatta büyük önemi olan bu günler için gelinlerimize büyük bir özen gösteriyoruz. Onları bu büyük günde salonumuzda ağırlayıp heyecanlarını paylaşmak ve hayallerindeki görünüme sahip olmalarını sağlamaktan mutluluk duyuyoruz.

Saç ve türban tasarımlarını diledikleri modelde gelinlikleri ve düğün konseptlerine uygun olarak yapıyoruz. Görünümü tamamlamak içinse profesyonel, kalıcı ve doğal bir makyaj yapıyoruz. İstanbul Pendik kuaförleri arasında en iyilerden biri olarak gelin saçı ve makyajı konusunda kendimize güveniyoruz. Miss Kuaför olarak bize ulaşmak isterseniz yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.