Gelin Saçı ve Makyajı İstanbul

Mirror Kuaför Salonu

Mirror Kuaför Salonu

Mirror Kuaför Salonu Hakkında

Gelinliğinizin seçimi kadar saç ve makyaj tarzınıza karar vermekte önemli bir adım. Biz, Mirror Kuaför ekibimizle size en yakışacak ve sizi yansıtacak stili yaratmaya hazırız. 12 yıldır güzellik sektöründe verdiğimiz başarılı hizmetlerle sayısız gelin adayımızın mutluluklarına şahitlik ettik. Deneyimli ve güler yüzlü ekibimizle düğün gününüzde sizi ağırlayacak ve en içinize sinen saç tasarımları ve makyaj tarzıyla buradan düğününüze yolcu edeceğiz.

Deneyim

Mirror Kuaför Salonu’na geldiğinizde sizi 6 kişilik deneyimli ekibimizle karşılayarak tüm güzellik ve bakım ihtiyaçlarınızla ilgileneceğiz. Saç ve makyaj uzmanlarımız yurt içinde ve dışında eğitim alarak kendilerini bu alanda sürekli olarak geliştiriyoruz. Gelinlerimize kapsamlı hizmetler sunarken, beklentilerini ve zevklerini de göz önünde bulundurmaya dikkat ediyoruz. Bugüne dek pek çok gelinimizle çalıştık ve her hazırlık sürecinin sonunda güzellik salonumuzdan mutlu ayrıldılar.

Hizmetler

İstanbul gelin saçı ve makyajı hizmetlerimizi size daha iyi sunabilmek için sadece kuaför salonumuzda vermeyi tercih ediyoruz. Mirror Kuaför Salonu’muza gelen gelinlerimiz profesyonel gelin saçı ve makyajı uygulamalarının yanı sıra manikür, pedikür, takma kirpik, peruk ve çıt çıt saç gibi hizmetler alabilir. Düğün günü arkadaşlarınızla birlikte keyifli bir ortamda hazırlanmak isterseniz, gelin hanımın yanı sıra 10 arkadaşına daha hizmet verebiliriz.

Randevu almak için düğünden 4 hafta önce bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer henüz saç modelinize veya nasıl bir makyaj yaptırmak istediğinize karar vermediyseniz, tüm sorularınız için uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz. Ücretsiz provamıza geldiğinizde gelinliğinizin modeli, düğün konseptiniz ve düğün mevsimini değerlendirdikten sonra size en yakışacak tarzları birlikte belirleyebiliriz. Arzu ederseniz düğün telaşının yorgunluğunu küçük bir el ve ayak masajıyla da atmanız mümkün.

Saç / Makyaj Tarzı

Güzellik salonumuzda gelin hanımların istekleri doğrultusunda tüm modern ve şık modelleri uygulayabiliriz. Geleneksel saç modellerinin dışına çıkarak çok farklı ve modern topuzlar, saç aksesuarlarıyla ışıltı kazanmış dağınık modeller ve daha pek çok stile imza atabiliriz. En kaliteli ürünler ve makyaj teknikleriyle sade, romantik veya buğulu bir makyaja ne dersiniz? Doğal güzelliğinizi ve kişiliğinizi yansıtacak sonuçlar elde edeceğimizden hiç şüpheniz olmasın.

Düğün gününde en iyi şekilde hazırlanmak için Mirror Kuaför Salonu’nu tercih eden gelinlerimiz bizden her daim beğeniyle söz ediyor. Kaliteli hizmetlerimizle olduğu kadar, uygun fiyatlarımızla da yanınızdayız. Erken anlaşmalarda çiftlerimize çeşitli avantajlar da sunuyoruz. Gelin saç makyaj fiyatları İstanbul’da nasıl derseniz, tek yapmanız gereken yandaki formumuzu doldurmak. Randevu almak ve sorularınız için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Çiftlerimize şimdiden mutluluklar dileriz!

Mirror Kuaför Salonu Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet
Düğün günü gelinin yakınlarına da hizmet veriyor musunuz?
Evet

Mirror Kuaför Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Mirror Kuaför Salonu ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Mirror Kuaför Salonu ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Mirror Kuaför Salonu şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Mirror Kuaför Salonu şehir dışında hizmet veriyor.

Mirror Kuaför Salonu gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Mirror Kuaför Salonu gelin saçı ve makyajı haricinde peruk, el / ayak masaj, takma kirpik, mekanda / evde hizmet, ücretsiz prova, çıtçıt saç, düğün gruplarına hizmet, gelin paketi, manikür / pedikür hizmetlerini vermektedir.

Mirror Kuaför Salonu düğün günü kaç kişiye kadar hizmet verebilmektedir?

Mirror Kuaför Salonu düğün günü 10 kişiye kadar hizmet verebilmektedir.

Mirror Kuaför Salonu gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Mirror Kuaför Salonu gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 7.500-10.000 TL aralığındadır.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.