Merve Sevil Makeup Artist

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Merve Sevil Makeup Artist Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  600-800 TL

Merve Sevil Makeup Artist Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

Merve Sevil Makeup Artist Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Merve Sevil Makeup Artist Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  5

Merve Sevil Makeup Artist Hakkında

Düğün gününüzden size kalan yüzlerce gülümseyen kare.

Bu karelerde ilk dikkatinizi çekecek detaysa; gelinliğiniz, saçınız ve makyajınız…

Gelinliğinize pek çok provayla dilediğiniz şekilde ulaşmak mümkünken; gelin saç ve makyajı daima daha riskli olan konu oluyor.

Gelin saç ve makyajınızı daha önceki çalışmalarını rahatlıkla izleyebileceğiniz bir ele güvenle bırakın.

Ben Merve Sevil; küçüklüğümden beri süregelen bakım tutkumu yaklaşık 5 sene önce açtığım youtube kanalımla süsledim. Katıldığım etkinlikler, aldığım makyaj eğitimleriyle kendimi makyaj alanında geliştirdim ve hala geliştiriyorum. Değişen trendler ve yeni makyaj teknikleri…

Gelin makyajıysa işin bambaşka bir boyutu benim için. Hayatınız boyunca bir kere yaşanacağınız bu özel gecenin hataya yer vermediğinin bilincinde ve bu prensiple çalışmalarımı yürütüyorum. Öncelikle gelinlik, mekân ve gelinin istediği tarz gibi bilgileri öğreniyorum. Sonrasında bu üç detayı göz önünde bulundurarak makyaja başlıyorum.

Yüzünüzü ön plana çıkaracak, yüz tipinize uygun olarak makyajımı yapıyorum. Aynı zamanda bunu yaparken geniş ürün skalamdan ten renginiz için en uygun ürünü kullanıyorum. Kullandığım profesyonel ürünlerle makyajınızı sabitliyor ve gecenin ilerleyen saatlerinde makyajınızın akması gibi kötü sürprizlerle karşılaşmanızın önüne geçiyorum.

Düğün fotoğraflarına baktığınızda göz makyajının aktığı ya da ten ürünlerinin cildinde dalgalı göründüğü bir makyaj kimse istemez. Kullandığım ürünler ve makyaj teknikleriyle bu gibi kötü ihtimallerin önüne geçiyorum.

Her sezon değişen makyaj trendlerini yakından takip ettiğimi söylemiştim. Bu sezon moda olan nude makyajı yapabileceğim gibi ıslak bitişli makyaj da yapabilirim. Belki önümüzdeki sezonlarda trendler yine değişir ve ben yine eğitimlerle kendimi güncelleyerek dilediğiniz tarzda makyaj yapabilirim.

Bu özel gecenizde makyajınızı yapmak için sizinle mekâna ya da eve gelebilir İstanbul içi dilediğiniz lokasyonda hizmet verebilirim. Yaklaşık 2 hafta önceden benimle iletişime geçtiğiniz takdirde 700 TL’den başlayan gelin makyajı fiyatlarından yararlanabilir, düğün geceniz için yapılacaklar listenize bir tık daha atabilirsiniz.

Formu doldurarak benimle iletişime geçmenizi heyecanla bekliyorum…

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.