Meg Kuaför Gülizar Boyacı

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Meg Kuaför Gülizar Boyacı Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
7.500-10.000 TL

Meg Kuaför Gülizar Boyacı Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
6 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Meg Kuaför Gülizar Boyacı Sık Sorulan Sorular

Meg Kuaför Gülizar Boyacı gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Meg Kuaför Gülizar Boyacı gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 7.500-10.000 TL aralığındadır.


Meg Kuaför Gülizar Boyacı gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Meg Kuaför Gülizar Boyacı gelin saçı ve makyajı haricinde ağda, takma kirpik, manikür / pedikür, el / ayak masaj hizmetlerini vermektedir.


Meg Kuaför Gülizar Boyacı şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Meg Kuaför Gülizar Boyacı şehir dışında hizmet vermiyor.


Meg Kuaför Gülizar Boyacı ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Meg Kuaför Gülizar Boyacı ile 6 hafta önce iletişime geçilmeli.

Meg Kuaför Gülizar Boyacı Hakkında

Kendinizi Meg Kuaför’ün kalitesi ve tecrübesine bırakarak düğün gününüzde kusursuz görünmeye hazır mısınız? Çeyrek asrı geçen meslek tecrübesi ve uzman kadrosu ile Erenköy’de hizmetinizdeyiz!

1993 yılında girdiğimiz kuaförlük sektöründe öncelikli amacımız; memnuniyetiniz! Bunu sağlamak için titizlikle çalışıyor, istek ve beklentilerinizi ön planda tutuyoruz. Kendimizi sürekli geliştirerek modanın yenilikçi yapısına uyum sağlıyoruz. En çok tercih edilen saç tasarımları ve makyaj modellerini salonumuzda bulabiliyor, hayallerinizde görünüme kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz.

Gelin saçı ve makyajınızı tasarlamadan önce sizi düğün gününüzden önce salonumuza davet ediyor, bir ön konsültasyon yapıyoruz. Yani düğününüzün konseptini, düğün mekanınızı, gelinliğinizi, duvağınızı, tarzınızı ve beğenilerinizi karşılıklı olarak konuşuyor, uygun saç ve makyaj modeli için bir taslak çıkartıyoruz. Düğün gününüze en iyi şekilde hazırlanmanızı sağlamak için her detayda hassasiyetimizi göreceksiniz.

“Kadınları en iyi kadınlar anlar!” sloganını benimsiyor, salonumuzdaki ekibin tamamen kadın çalışanlarımızdan oluştuğunu belirtmekten mutluluk duyuyoruz. Hislerinizi anlıyor, her işlemde neye ihtiyacınız olduğunu fark edebiliyoruz.

Son derece ferah ve geniş bir salonda ağırlıyoruz gelin adaylarımızı. Dizaynımızda ağırlıklı olarak beyaz tonları kullanıldı. Konforlu koltuklarımız, LED ışıklarımız, ihtişamlı aynalarımız ve daha pek çok aksesuarımızda kaliteyi esas aldık. Saç bakım ve yıkama için ayrı bir alan ayırıyor, makyaj için ise salonumuzun ortasındaki bölümü kullanıyoruz. Planlı ve düzenli salonumuzun yüksek tavanı sayesinde basık bir ortamdan da uzak oluyorsunuz.

Meg Kuaför Gülizar Boyacı bünyesinde bulunan tüm ürün ve ekipmanların sağlık ve kalite açısından onaylı olduğuna bir antrparantez açmak istiyoruz. Sihirli dokunuşlarımızı yaptığımız makyaj malzemelerinde sektörün en iyi markalarını tercih ediyoruz. Makaslarımızdan saç kurutma makinelerine, maşalardan fırçalara kadar her üründe ise hijyeni ön planda tutuyoruz.

Bizi Erenköy kuaförlerinden farklı kılan imkanlarımızdan yararlanmak ve hakkımızda daha fazla bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz olarak doldurabilir ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    19 Mayıs Mh. Tüccarbaşı Sk. No:6 / B ERENKÖY

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Meg Kuaför Gülizar Boyacı Yol Haritası

Meg Kuaför Gülizar Boyacı Yorumları (2)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Elif & Kerem

Düğün Tarihi: 28.04.2017


Tavsiye üzerine geldiğim işlerinde profesyonel olan müthiş bir kuaför. Gülizar hanımın yetenekli elleri ve sanatını bütün bayanların denemesi gerek.

Betül & Hakan

Düğün Tarihi: 06.08.2016


06.08.2016 tarihinde gerçekleşen düğünüm ve 04.08.2016 tarihindeki kına gecem için gülizar hanımı tercih ettim,hem bana hem aileme hayalimizdeki saç ve makyajı kusursuz yaptılar emeği geçen tüm çalışanlarına makyajda meliha hanıma saçta gülizar hanıma çok teşekkür ederim :)

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.