Maki Kuaför

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Maki Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.000-2.000 TL

Maki Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Maki Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Maki Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Maki Kuaför Hakkında

Tüm gözlerin üzerinizde olacağı o muhteşem düğün gününüz yaklaşıyor. Hayatınızın en güzel gününde davetlileriniz arasında güzelliğinizle ışık saçmanızın bir numaralı yolu da şüphesiz ki profesyonel ellerde iyi yapılmış saç ve makyajdan geçiyor. Biz Maki Kuaför olarak şimdiye kadar pek çok ünlünün ve mutlu gelinin güzelliğiyle ışıldamasını sağladık. Şimdi de sizin en güzel gününüzde güzelliğinizle tüm hayran gözleri üzerinize toplamanız için sizi bekliyoruz.

Yeşilliklerin arasında oldukça geniş bir salona sahibiz. Profesyonel kadromuzun tamamı işini aşkla yapan, güler yüzlü üyelerden oluşuyor. Kuaför salonumuzda size ferah ve rahat bir ortam sağlıyor, düğün telaşınız içinde dinleneceğiniz bir mola noktası oluyoruz.

Saçlarınızı hazırlamaya başlamadan önce, hayallerinizdeki gelin saçını, gelinlik modelinizi, düğün mekanınızı, düğün konseptinizi ayrıntısıyla dinliyoruz. Bu bilgiler doğrultusunda yüz şeklinize en uygun saç modelini yapmak için hazırlıklara başlıyoruz. Salonumuzda saça zarar vermeyecek ve olabildiğince az kimyasal içeren dünya markalarını uyguluyoruz. Saçınızın gün boyunca bozulmaması için de kaliteli saç sabitleyicilerini kullanıp, düğün gününüz boyunca kusursuz görüntünüzü korumanızı sağlıyoruz.

Saçlarınızı hazırladıktan sonra sıra geliyor makyaja. Öncelikle kullandığımız kaliteli baz ürünleri ile makyajınızın yüzünüzde kalıcı ve pürüzsüz durmasını sağlıyoruz. Makyajınızın tarzınıza, gelinliğinize ve özellikle de yüz şeklinize uygun olmasına çok özen gösteriyoruz. Dilerseniz kirpik lifting uygulamalarıyla bakışlarınıza anlam katabiliyoruz. Makyaj ürünlerinde de düğün gününüzün bitimine kadar güzelliğinizi koruyabilmeniz için kalıcılığı yüksek dünya markalarını kullanıyoruz.

Siz de hayatınızın en özel gününde işinizi şansa bırakmayıp Maki Kuaförün profesyonel ekibinin ellerinde kusursuz bir güzelliğe kavuşmak isterseniz bizi tercih edebilirsiniz. Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve Maki Kuaför İstanbul gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan fiyat teklif formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Etiler Tepecik yolu dilberler sitesi Çiçek Apt. No:70/B

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.