Maki Kuaför

E-posta Gönder

  • Beşiktaş, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Maki Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Maki Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Maki Kuaför Sık Sorulan Sorular

Maki Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Maki Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Maki Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Maki Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Maki Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Maki Kuaför şehir dışında hizmet veriyor.


Maki Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Maki Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Maki Kuaför Hakkında

Tüm gözlerin üzerinizde olacağı o muhteşem düğün gününüz yaklaşıyor. Hayatınızın en güzel gününde davetlileriniz arasında güzelliğinizle ışık saçmanızın bir numaralı yolu da şüphesiz ki profesyonel ellerde iyi yapılmış saç ve makyajdan geçiyor. Biz Maki Kuaför olarak şimdiye kadar pek çok ünlünün ve mutlu gelinin güzelliğiyle ışıldamasını sağladık. Şimdi de sizin en güzel gününüzde güzelliğinizle tüm hayran gözleri üzerinize toplamanız için sizi bekliyoruz.

Yeşilliklerin arasında oldukça geniş bir salona sahibiz. Profesyonel kadromuzun tamamı işini aşkla yapan, güler yüzlü üyelerden oluşuyor. Kuaför salonumuzda size ferah ve rahat bir ortam sağlıyor, düğün telaşınız içinde dinleneceğiniz bir mola noktası oluyoruz.

Saçlarınızı hazırlamaya başlamadan önce, hayallerinizdeki gelin saçını, gelinlik modelinizi, düğün mekanınızı, düğün konseptinizi ayrıntısıyla dinliyoruz. Bu bilgiler doğrultusunda yüz şeklinize en uygun saç modelini yapmak için hazırlıklara başlıyoruz. Salonumuzda saça zarar vermeyecek ve olabildiğince az kimyasal içeren dünya markalarını uyguluyoruz. Saçınızın gün boyunca bozulmaması için de kaliteli saç sabitleyicilerini kullanıp, düğün gününüz boyunca kusursuz görüntünüzü korumanızı sağlıyoruz.

Saçlarınızı hazırladıktan sonra sıra geliyor makyaja. Öncelikle kullandığımız kaliteli baz ürünleri ile makyajınızın yüzünüzde kalıcı ve pürüzsüz durmasını sağlıyoruz. Makyajınızın tarzınıza, gelinliğinize ve özellikle de yüz şeklinize uygun olmasına çok özen gösteriyoruz. Dilerseniz kirpik lifting uygulamalarıyla bakışlarınıza anlam katabiliyoruz. Makyaj ürünlerinde de düğün gününüzün bitimine kadar güzelliğinizi koruyabilmeniz için kalıcılığı yüksek dünya markalarını kullanıyoruz.

Siz de hayatınızın en özel gününde işinizi şansa bırakmayıp Maki Kuaförün profesyonel ekibinin ellerinde kusursuz bir güzelliğe kavuşmak isterseniz bizi tercih edebilirsiniz. Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve Maki Kuaför İstanbul gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan fiyat teklif formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Etiler Tepecik yolu dilberler sitesi Çiçek Apt. No:70/B

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.