Neşe Yıldız

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • İşletme Sahibi

Neşe Yıldız Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Neşe Yıldız Özellikler

Hizmet İçeriği
Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Hayır
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Neşe Yıldız Sık Sorulan Sorular

Neşe Yıldız gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Neşe Yıldız gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Neşe Yıldız düğün günü kaç kişiye kadar hizmet verebilmektedir?

Neşe Yıldız düğün günü 7 kişiye kadar hizmet verebilmektedir.


Neşe Yıldız gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Neşe Yıldız gelin saçı ve makyajı haricinde düğün gruplarına hizmet, takma kirpik, mekanda / evde hizmet hizmetlerini vermektedir.


Neşe Yıldız şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Neşe Yıldız şehir dışında hizmet veriyor.


Neşe Yıldız ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Neşe Yıldız ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Tüm Sorular

Neşe Yıldız Hakkında

Hayalinizdeki o kusursuz makyajı yaptırmak ve müthiş görünen bir gelin olmak istiyorsanız Makeup Nesee olarak sunduğum tüm hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Profesyonel gelin makyajı İstanbul arayışında olan tüm gelin adaylarının yanında olmaktan mutluluk duyarım.

Ben Neşe, fırsatlar yaratarak alanımdaki pek çok eğitime katılıyor böylelikle hem trendleri takip ediyor hem de farklı teknikler öğreniyorum. Teorik eğitimlerin dışında uygulamalı eğitim atölyelerine de devam ediyorum. Böylelikle performansımı gösterme fırsatı buluyorum. Her geçen gün kendimi geliştirmeyi çok önemsiyorum çünkü kapımı çalan gelin adayları düğünlerinde güzel ve eşsiz bir görünüme ulaşmak istiyorlar. Ben de elimden gelenin en iyisini yaparak onları istedikleri görünüme kavuşturuyorum.

Alerji yapmayan, cilt dostu ve son derece kaliteli ürünlerle çalışıyorum. Makyaj yapmadan önce yüzü makyaj bazları ile hazırlıyorum. Böylelikle cildi hem makyaja uygun hale getiriyorum hem de kusursuz görünmesini sağlıyorum. Şüphesiz ki yaptığım makyajın kalıcı olmasını da çok önemsiyorum. Düğününüzde saatler boyunca hareket ettiğinizi, mesela her bir davetlinizin kutlamasını kabul ettiğinizi, onlarla tek tek tokalaştığınızı, öpüştüğünüzü ve sonrasında da birlikte dans ettiğinizi biliyorum. Bu arada bol bol fotoğraf çekildiğinizi da… Amacım tüm bu saatler boyunca makyajınızın bozulmadan tazeliğini koruyabilmesi!

Yaptığım makyajlardaki renk kullanımına gelirsek… Oldukça geniş bir yelpazeye sahip olduğumu söyleyebilirim. Mat makyajlardan parlak olanlara, dumanlı görünümlerden morun çeşitli tonlarına kadar birçok renkte çalışıyorum. Tabii ki kullanacağım makyaja karar verirken isteğinizin yanında yüzünüzün yapısı, ten renginiz gibi detaylar da yardımcı oluyor. Hatta gelinliğinizin modelinden kullanacağınız takılara kadar birçok etken bana nasıl bir makyaj yapacağıma dair ipuçları veriyor. Kısaca kullandığım makyaj teknikleri ve ürünlerle sizin özelliklerinizi bir araya getirerek sadece size özel bir makyaj uygulamış oluyorum.

Düğün gününüzde isterseniz davet alanında ya da evde de hizmet verebiliyorum. Ayrıca aynı mekanda 7 kişiye daha hizmet vererek en yakınlarınızı da davetinize hazırlayabiliyorum.

Eğer paket fiyatlarımı öğrenmek ve İstanbul makyözleri arasında tercihinizi Makeup Nesee’den yana kullanmak istiyorsanız sayfa üzerindeki bilgiler aracılığıyla ya da yandaki formu doldurarak benimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Neşe Yıldız Yorumları (6)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Sena & Mehmet

Düğün Tarihi: 24.11.2019


Kendisiyle nişanımda tanıştık.Herkes hayran kaldı makyajıma.şimdi Haziran düğünümü heyecanla bekliyorum🙏🏻Kendisiyle bir kere tanışınca bırakamıyorsunuz

Fulya & Oktay

Düğün Tarihi: 09.11.2019


Kına,düğün,dış çekim hepsinde Neşe hanımla çalıştık.İyi ki onu seçmişim hem yaptığı makyaj hem yaklaşımı hem beni hem ailemi kendine hayran bıraktı.Bundan sonra makyaj da tek adresimiz❤️ Herşey için çok teşekkürler

Oya & Tarık

Düğün Tarihi: 14.09.2019


Nişanımda neşe hanımı tercih ettim.Kendisinden ve işinden çok memnun kaldım.Kına,düğün tüm özel günlerim de tercih edeceğim tek isim oldu ❤️ Teşekkür ederim

Fatma & Kadir

Düğün Tarihi: 04.08.2019


Neşe hanımla dış çekimim de tanıştık.Keşke çok daha önce keşfetseydim kına ve düğünümde de kendisiyle çalışsaydım. O sıcakta çekimde makyajım bir gram akmadı.Ve fotoğraflarım da makyajım çok güzel duruyor😍 Kendisine kendinizi emanet edin ve dünyanın gözlerinizi açtığınızda kendinizi prenses gibi... devam 

Sevim & Ali

Düğün Tarihi: 20.07.2019


Çok uzun araştırmalarım sonucu Neşe hanımla düğün günü İçin anlaştık. Ürünleri çok kaliteli ve temizdi.Yaptığı makyaj çok içime sindi.Kendisine çok teşekkür ediyorum 🙏🏻❤️

Sultan & Fatih

Düğün Tarihi: 14.02.2019


Neşe hanımla nikah günümde beraber çalıştık. Daha sonrasında vazgeçemeyip tüm özel günlerimiz de kendisini tercih ettik.İşini çok iyi bilen,pozitif ve çok hızlı birisi.4 kişiyi 2 saat sürmeden bitirdi.Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.