Makeup Aysgul

E-posta Gönder

Makeup Aysgul Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  600-800 TL

Makeup Aysgul Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

Makeup Aysgul Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Makeup Aysgul Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  3

Makeup Aysgul Hakkında

Uzun zamandır düğün gününüzün hayalini kuruyorsunuz. Her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünürken elbette saç ve makyaj konusunda da özenli yaklaşacağınızı biliyoruz. Makeup Aysgul isimli markamızla size hizmet vermeye her zaman hazırız.

Profesyonel bir hizmet sunuyor ve tarzınıza ışık tutuyoruz. Doğal güzelliğinizi ortaya çıkarıyoruz. Birbirinden güzel saç ve makyaj uygulamaları yapıyoruz. İçinde bulunduğumuz güzellik sektörünün sürekli gelişip değiştiğinin farkındayız. Bu nedenle sezonun son trendlerini, popüler gelin saçı ve makyaj modellerini her zaman yakından takip ediyoruz. Hal böyle olunca da istediğiniz saç ve makyaj modeli ne olursa olsun onu rahatlıkla uygulayabiliyoruz.

Öncelikle size en iyi hizmeti sağlayabilmek adına randevu kaydı oluşturuyoruz. Ön görüşme yapıyoruz. Bizimle iletişime geçip salonumuza geldiğinizde detaylı konuşmalarla tarzınızı öğreniyoruz. Profesyonel yönlendirmelerimizle size fikir veriyoruz. Tamamen içinize sinen bir hazırlık süreci geçirmenizi sağlıyoruz. Düğün günü ne yapacağımız önceden belli olduğu için hiç stres yapmıyorsunuz. Tüm hazırlıklarımız bittiğinde görünümünüzün istediğiniz gibi olması için birbirinden özgün detaylar ve fark yaratacak dokunuşlara yer veriyoruz. Tabii ki sizin de taleplerinizi ihmal etmiyoruz.

Düğün konseptinizin içeriğine, gelinlik modelinize, yaka kesimine, cilt yapınıza, ten renginize ve yüz şeklinize en uygun saç ve makyaj uygulamaları kısa sürede yapıyoruz. Sunduğumuz her detayın birbiriyle uyumlu olmasına önem veriyoruz. Kaliteli makyaj malzemeleri kullanıyoruz. Dünyaca ünlü markaları tercih ediyoruz. Yüz hatlarınızı ön plana çıkarıyor ve çekici görünmenizi sağlıyoruz. Yaptığımız saç ile makyaj uygulamaları uzun saatler boyunca kalıcılığını koruyor.

Siz de Beşiktaş kuaförleri arasında yer alan firmamızla en özel günlerinize hazırlanmak isterseniz sayfada bulunan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurarak hemen ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna basabilirsiniz.

İletişim

Makeup Aysgul Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

h&ö

Hatice & Özcan

Düğün Tarihi: 25.07.2020


uzun aramalarım sonucunda gelin saçımı ve makyajımı ayşegül hnm la gerçekleştirdim ne saçım ne de makyajım gün boyunca hiç bozulmadı herkese tavsiye ederim :)

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.