Make Up Artist Emine Yüksel

E-posta Gönder

0212 963 3770

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Makyaj

Hizmet İçeriği

800-1.000 TL

Min. Fiyat

Beşiktaş, İstanbul

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

 • Minimum Fiyat 800-1.000 TL
 • Hizmet İçeriği Makyaj
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 5 hafta

Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Takma kirpik
 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz? Sınırsız

Hakkında

Düğünlerin her zaman en merak edilen kişisi şüphesiz gelin oluyor. Sizin de böyle önemli bir gün için özenle hazırlandığınızı biliyoruz. Profesyonel kişilerle çalışarak göz kamaştırıcı bir görünüme kavuşmayı istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Make Up Artist Emine Yüksel markası olarak Beşiktaş makeup hizmeti veren firmalar arasında yer alıyoruz.

İstanbul’da hizmet veriyoruz. Uzun zamandır çok sayıda gelini en mutlu günlerine büyük bir keyifle hazırlıyoruz. Hizmet sunarken esas önceliğimiz tabii ki sizi memnun etmek. Bu nedenle de düğünden önce sizinle mutlaka bir ön görüşme yaparak isteklerinizin neler olduğunu öğreniyoruz. Çalışmalarımızdan ve hizmet içeriklerimizden bahsederek sizi yapacaklarımız konusunda aydınlatıyoruz.

Peki biz gelinlerimizle birlikte nasıl bir çalışma yapıyoruz?

Sizi güler yüzlü bir şekilde mekanımızda ağırlıyoruz. Önce tanışıyor daha sonra ise planlama ile ilgili detayları konuşuyoruz. Gelin adaylarımızın önce yüz hatlarını ve tabii ki cilt tipini inceliyoruz. Daha sonra ise düğünde giymek üzere özenle seçilen gelinlik modeline bakıyoruz. En önemlisi ise hayallerinde yaşatmış oldukları düğün günü saç ve makyajını birlikte değerlendiriyoruz. Görüşmeler neticesinde ortak bir karar vererek en uygun ve kusursuz görünümü belirliyoruz.

Saç ve makyaj için özel olarak çalışan profesyonel bir kadroya sahibiz. Bu da hazırlıkları olması gereken daha kısa sürede tamamlamamızı sağlıyor. Edinmiş olduğumuz tecrübeler doğrultusunda da hem keyifli vakit geçirmenizi sağlayarak stresinizi alıyor hem de sorunsuz bir hazırlık süreci yaşamanızı sağlıyoruz. Eğer dilerseniz sizinle birlikte yakınlarınızın da hazırlıklarını yapabiliyoruz. Kaliteli malzemeler kullanarak sağlığınızı koruyor, uzun süre kalıcılığını koruyan bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Bilmelisiniz ki esas önceliğimiz her zaman sizsiniz.

Hizmet içeriklerimiz ve fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgiler almak için sayfada bulunan iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki formu doldurarak bize ulaşın.

İletişim

Ramazan Öz

Bekir Yücel

 • Telefon: 0212 963 3770
 • Adres: Konaklar Mah. Büyükdere Cad. İş Bankası İş Kuleleri 2 No:32/33 Levent

Make Up Artist Emine Yüksel Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!