Make up Artist and Nails

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Make up Artist and Nails Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  800-1.000 TL

Make up Artist and Nails Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Make up Artist and Nails Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Make up Artist and Nails Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  2

Make up Artist and Nails Hakkında

Makeup Artist and Neil olarak 2015 yıldından beridir hizmet veriyorum. İstanbul’da gelin makyajı ve saçı yaptırmak isteyen kadınlarla çalışarak düğün günlerinde doğal görünmelerini sağlıyorum. Uluslararası kategoride hizmet veren akademiden eğitimimi alarak alanımda uzmanlaştım. Değişen modayı takip ederek hoş görünümlü modeller oluşturuyorum.

Tek tip saç modellerinden farklı olarak gelinliğinize uygun saç tasarımları yapıyorum. Gelinliğinizin dışında duvak tercihiniz de saç modeli belirlerken önemli bir detay. Bütün ayrıntıları düşünerek saç modellerinizi belirliyoruz. İstediğiniz ve katalogtan gördüğünüz saç modellerinin aynısını saçınıza uyguluyorum. Örgü topuz ve örgü salınık saç modellerini saçınıza uyarlayarak doğal görünmenizi sağlıyorum. Saçınızı tamamladıktan sonra seçtiğiniz canlı yapay çiçek, taç ve aksesuarınızı saçınıza takıyorum. Son olarak duvağınızı sabitleyerek gün boyu bozulmayan saça sahip olmanızı sağlıyorum.

Makyajınızda yaparken simli ve yaldızlı tonlardan uzak gölge ve pastel tonlarını kullanarak doğallığınızı ön planda tutuyorum. Ten renginize uyumlu renkler seçerek bütünlük içinde görünmenizi sağlıyorum. Makyajın güzel görünmesi için en önem verilmesi gerek detaylardan biri de kullanılan ürünün kalitesidir. Gün boyu akmayan, bozulmayan makyaja sahip olabilmeniz için kaliteli ürünler kullanıyorum.

Saç ve Makyaj dışında kıl tekniğiyle kaş tasarımı ve protez tırnak hizmeti veriyorum. Tırnak yapınızı güzel bulmuyor ve tırnaklarınız geç uzuyorsa protez tırnak tekniğimizle bakımlı ve güzel ellere sahip olabilirsiniz.

Düğün gününüzden önce prova hizmeti vererek sizi eksiksiz hazırlıyorum. Siz de gelin saçı ve makyajınızın ehli eller tarafından yapılmasını istiyorsanız yandaki form üzerinden randevu alabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.