Gelin Saçı ve Makyajı İstanbul

Makas Erenköy

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Makas Erenköy Hakkında

Erdem Kıramer markasının 50 yıllık tecrübesi sonucunda yaratılan Makas, temel ve yaratıcı eğitimler almış kuaförlerin yeteneklerini özgürce sergiledikleri konsept bir salon zinciridir.

İlk şubesini Aralık 2008 ‘ de Beşiktaş’ da Bahçeşehir üniversitesinin karşısında açan Makas, yaratmış olduğu sistem sayesinde kuaförlük sektöründe yenilikçi ve farklı bir dönem başlatmıştır.

Makas’ın, oluşturmuş oldugu eğitim sistemi ile donatılmış, modayla iç içe yer alan bir kuaför jenerasyonu ile beraber farkını ortaya koyan yapısı, bir çok yeniliği de beraberinde getirmiştir.

Türkiye’nin en iyi profesyonel saç ürünlerini kullanarak hizmet veren Makas salonları , dengeli bir fiyat politikası izleyerek sektöre farklı bir bakış açısı ve güven kazandırmıştır.

Online randevu sisteminden, Style Book uygulamasına, Makas Kart programından, eglenceli promosyonlara, musteri memnuniyeti odaklı anlayışıyla Makas, büyümesini hızlı şekilde devam ettirmektedir.

MİSYON

Kaliteli ve güvenli hizmet politikasıyla,farklı ve yenilikçi bakış açısından ödün vermeden müşteriye en iyi çözümleri sunmaktır.

VİZYON

Yenilikçi ve genç duruşuyla büyümeyi sürdürmek, tüm Türkiye genelinde aynı çizgi ve kalite anlayışını devam ettirerek alanında farkını ortaya koymaktır.

İletişim

  • Adres::

    Ethem Efendi Cd. Firin Sk. Kosk Apt. N:33 Erenkoy

  • Haritadaki Konumu

    Makas Erenköy Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.