London Kuaför Etiler

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Ortağı
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

London Kuaför Etiler Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.000-2.000 TL

London Kuaför Etiler Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

London Kuaför Etiler Özellikler

 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

London Kuaför Etiler Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  10 - 15 arası

London Kuaför Etiler Hakkında

İstanbul’da en güzel davetlerine hazırlanan gelinlerin gözde salonlarından olan, London Kuaför Etiler’de! Semtin en nezih ve saygın markaları arasında yer alan salonumuz, güzel kadınların yetenekli uzmanlarımızla buluşma noktası. Uzun yıllardır sektörde yer alarak değişimin doğallıkla harmanlandığı zarif saç ve makyaj uygulamaları için kendimizi geliştiriyoruz. Nasıl mı? Gelin, hemen detaylardan söz edelim:

Sektörde çıraklıkla başladığımız süreci aldığımız eğitimlerle geliştiriyoruz. Her zaman yüksek kalite standartlarında hizmet sunmak için çalışıyor, sizin için en doğru kararı vermek için tüm detaylara odaklanıyoruz. Sağlıkla güzelliğinizi ortaya çıkarmak için ise, 1. kalite ürünler kullanıyoruz. Yalnızca düğün günü değil her gün ışığınızla güzelliğinizi ortaya çıkarmak için çalışıyoruz.

Gelin saçı tasarımı ve makyaj uygulamalarınız öncesi yaptığımız hazırlıkları da merak ediyor olmalısınız. İstanbul gelin saçı ve makyajı yapan kuaförlerin içinde işimize ayrıcalık katıyor, özel gününüze kusursuz şekilde hazırlanmanız için görüşmeyi erkenden düzenliyoruz. Gelinlik modelinizi, düğün konsepti, renkleri, aksesuar seçimlerinizi hatta damatlık modelini bile öğrenerek en ince ayrıntıları da göz önünde bulunduruyoruz. Bu sayede saçınızı stilistimizin size özel tasarlandığı modelle, makyajınızı ise cilt tipinize uygun uygulama teknikleri ile tamamlıyoruz.

En özel gününüzde kusursuz güzelliğiniz ve doğallığınızla ışıl ışıl parlamanız için düğün öncesi de bazı hazırlıklarımız oluyor. Bunlar saçınızda yapılan renk değişikliği, marjinal kesimler, ombre, sombre, mikro kaynak gibi zaman alan işlemler. Ancak cilt, vücut ve saç bakımlarıyla yaptığımız yenilenme çalışmaları profesyonel ekibimizin en çok dikkat ettiği konu oluyor. Çünkü sağlık için yaptığımız uygulamalarla her gününüzde kendinizi özel hissetmenizi sağlıyoruz. Özellikle de tekrarı olmayan düğün gününüzde...

Siz de Etiler London Kuaför iletişim formunu doldurarak ekibimizle tanışmaya ne dersiniz? Haydi, yenilenmek ve düğün hazırlıkları için kendinizi profesyonel ekibimize bırakın!

İletişim

 • Adres:

  Nispetiye Cad. Yıldızçiçeği Sok. No:17/1 Etiler, Beşiktaş (Nispetiye Cad.)

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  London Kuaför Etiler Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.