Les Kuaför

E-posta Gönder

  • Bayrampaşa, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Les Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Les Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Les Kuaför Sık Sorulan Sorular

Les Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Les Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Les Kuaför düğün günü kaç kişiye kadar hizmet verebilmektedir?

Les Kuaför düğün günü 8 kişiye kadar hizmet verebilmektedir.


Les Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Les Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Les Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Les Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Les Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Les Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Tüm Sorular

Les Kuaför Hakkında

İstanbul’da hizmet verdiğimiz Les Kuaför’de rüyalarınızın gelini olacağınız saç ve makyaj uygulamalarını yapıyoruz. Recai Sel’in 30 yıllık tecrübesiyle hizmet hayatında varlığını sürdüren kuaför salonumuz 15 yılı aşkın süredir Les Kuaför adıyla pek çok gelini ağırlıyor. Kusursuz görünmenizi sağlayacak çok sayıda hizmeti bir arada sunduğumuz yerimizde, işimize olan saygımız ve profesyonelliğimizle sizi misafir ediyoruz.

Düğün, kına gecesi ve nişan gibi özel günlerinizde yaptığımız saç ve makyaj tasarımlarının yanı sıra dilerseniz günlük hayatınızda da Les Kuaför’den hizmet alabilirsiniz. Saç kesimi ve renklendirme uygulamalarımızla göz kamaştırıcı bir imaja bürünmenizi sağlıyoruz. Salonumuzda her gelinimizle özel olarak yakından ilgileniyoruz. 4 kişiden oluşan ekibimizle güler yüzlü bir şekilde sizi karşılıyor ve isteklerinizin neler olduğunu öğreniyoruz. Düğün gününüzün bir daha tekrarı olmayacağı için her şeyin içinize sinmesini istiyoruz. Daha önce yaptığımız saç ve makyaj tasarımlarından tarzınıza en yakın örnekleri göstererek içlerinde beğendiğiniz stiller varsa onlar üzerine ayrıntılı konuşmalar yapıyoruz. Düğün gününüzde sizin hazırlıklarınızı yaparken yakınınız olan en fazla 8 kişinin de hazırlıklarını eş zamanlı olarak yapabiliyoruz.

İstediğiniz saç ve makyaj stillerini kolaylıkla yapıyoruz. İster siz karar verin isterseniz de biz sizi yönlendirelim her iki durumda da ortaya çıkacak sonucun harika olacağına emin olabilirsiniz. Üstelik düğün günü size sadece mekanımızda hizmet vermiyoruz. Eğer dilerseniz otele, düğün mekanınıza veya evinize gelerek salon dışında da size eşlik edebiliyoruz.

Makyaj aşamasında ise ten renginize uygun makyaj ürünleri tercih ederek pürüzsüz ve dikkat çekici görünmenizi sağlıyoruz. Göz yapınızı ve yüz hatlarınızı göz önünde bulundurarak size yakışacak uygulamalara ve renk tonlarına birlikte karar vererek kişiye özel bir hizmet sunuyoruz. Kaliteli malzemeler kullanarak yaptığımız uygulamaların kalıcı olmasını sağlıyoruz.

Siz de Bayrampaşa kuaför salonları arasında isminden başarıyla söz ettirmeyi başaran Les Kuaför Recai’nin sunduğu ayrıcalıklı imkanları değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Eski Edirne Asfaltı Çad. Yıldırım Mah. No:229 Kat 1 Bayrampaşa / İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.