Legend Kuaför

E-posta Gönder

 • Şişli, İstanbul.

Ekiple Tanışın

 • Sezgin Poşul
  Diğer
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Legend Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Legend Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Legend Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Legend Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Legend Kuaför Hakkında

30 yılı aşkın bir süredir güzellik sektöründe faaliyet gösteriyoruz ve aradan geçen onca yıla rağmen hala aynı heyecan ve hevesle işimizi yapmaya devam ediyoruz. Salonumuz Legend Kauför Şişli gibi İstanbul’un en merkezi ve nezih ilçelerinden birinde bulunuyor. Burada işini severek yapan kalabalık bir kadroyla birlikte çalışıyoruz ve tamamı alanında uzman profesyonellerden oluşan 16 kişilik büyük bir ekibiz. Her birimizin kendi uzmanlıkları ve kabiliyetleri ancak hepimizin ortak noktası güler yüzümüz ve samimiyetimizle müşterilerimize misafirperverlik sergilemek.

Legend Kuaför olarak sahip olduğumuz iş gücü, deneyim ve donanımlar sayesinde salonumuzda pek çok hizmeti bir arada verebiliyoruz. Saç ve kişisel bakıma dair bünyemizde bulunan hizmetlerimizi sayacak olursak şu şekilde sıralayabiliriz; saç tasarımı, kesim, renklendirme uzmanlığı, dip ve tüm boya, röfle ve balyaj, ombre, keratin bakım ve saç botoksu, perme, Brezilya fönü, profesyonel veya günlük makyaj, tırnak bakımı, manikür ve pedikür, kalıcı oje, örgü modelleri ve benzeri.

Tabii ki kuaförlük hizmeti veren her işletme gibi biz de özel gün ve organizasyonlarda hanımefendilerin hazırlıklarına yardımı oluyoruz. Bunlardan en çok tercih edilenleri ise; düğünler, söz ve nişan merasimleri, kına geceleri, özel davetler, nikah törenleri, sünnet düğünleri ve benzeri etkinlikler. Kuşkusuz en önemlilerinden bir tanesi de düğünler ve bu sebeple gelinlerimize büyük bir özen gösterip onlara özel bir hizmet sunuyoruz. Yaşamlarının şimdiye dek en önemli günlerinden biri olan düğünleri için hayal ettikleri görünüme kavuşmalarını sağlıyoruz.

Saç ve makyaj konusunda gelinimizin istek ve beklentilerini dinliyor, ona yakışacağını düşündüğümüz önerilerde de bulunarak hazırlıklarını yapıyoruz. Büyük bir ekip olduğumuz için gelinin yakınlarını da 20 kişiye kadar kabul edebiliyoruz. Üstelik gelinimiz dilerse onun için otel veya düğün mekanına da gidip saç ve makyajını yapıyoruz.

Şişli’de kuaför arayışınız için Legend Kuaför olarak buradayız, yandaki formu doldurup fiyat teklifinizi alabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.