Last Point Şişli

E-posta Gönder

Last Point Şişli

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

İstanbul

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelin saçını ve nasıl bir makyaj istediğini anlat, tercihlerine ve bütçene uygun 5 saç ve makyaj uzmanından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

İstanbul

Saloon Tahsin Kaya

Düğün günü son derece heyecan verici. Bu heyecan verici süreçte sizlere des...

İstanbul

Aa Kuaför

Heyecan veren bir düğün gününe hazırlanırken en önemli detaylardan biri de ...

İstanbul

Elit kuaför

Her düğün konseptine uygun olarak gelinlerimizi hazırlıyor, onları bu özel ...

Hakkında

İstanbul Şişli’de sizlerle buluşan Last Point Şişli gelinleri düğün gününe hazırlıyor. En özel gün ve davetleriniz için bizleri ziyaret etmeniz yeterli. Sabahın ilk saatlerinden itibaren ekibimiz sizleri ve sevdiklerinizi ağırlamak için bekliyor. Her talebe uygun saç ve makyaj uygulaması gerçekleştiriyoruz. Makyajın bozulmaması ve akmaması için porselen makyaj uygulamamızı tercih ediyoruz. Günlük makyaj uygulamalarımız gibi porselen makyaj uygulamasında da herkesin bildiği kaliteli markaların ürünlerini kullanmaya çok özen gösteriyoruz. Düğünün sonuna kadar bozulmayan bir makyajı hangi gelin istemez ki? Makyaj konusunda çok iddialı olan ekibimiz ön provalar gerçekleştiriyor ve düğün günü gerçekleştirecek olduğumuz gelin saçı ve makyajını birlikte belirliyoruz. Prova hizmetlerimizi ücretsiz olarak veriyoruz.

  • Adres: ŞişliYorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.