Last Point Şişli

E-posta Gönder

  • Şişli, İstanbul.

Last Point Şişli Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

Last Point Şişli Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Last Point Şişli Sık Sorulan Sorular

Last Point Şişli gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Last Point Şişli gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Last Point Şişli gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Last Point Şişli gelin saçı ve makyajı haricinde el / ayak masaj, takma kirpik, epilasyon, manikür / pedikür, ağda, cilt bakımı hizmetlerini vermektedir.


Last Point Şişli şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Last Point Şişli şehir dışında hizmet veriyor.


Last Point Şişli ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Last Point Şişli ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Last Point Şişli Hakkında

İstanbul Şişli’de Last Point Kuaför bünyesinde gelinleri düğün gününe profesyonel bir şekilde hazırlıyoruz. En özel gün ve davetleriniz için bizi ziyaret ederek ayrıcalıklı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Gelmeden önce haber vermeniz yeterli. Sizi ağırlamaya her zaman müsaitiz!

Sabahın ilk saatlerinden itibaren alanında uzman ekibimiz sizi ve sevdiklerinizi ağırlamak için bekliyor. Her talebe uygun saç ve makyaj uygulamasını başarıyla gerçekleştiriyoruz. Makyajın bozulmaması ve akmaması için porselen makyaj uygulamasını tercih ediyoruz. Günlük makyaj uygulamalarımız olduğu gibi porselen makyaj uygulamamız da var. Tabii ki daha çok düğün gibi özel zamanlarda tercih ediliyor. Porselen makyajı yaparken herkesin bildiği kaliteli markaların ürünlerini kullanmaya çok özen gösteriyoruz. Düğünün sonuna kadar bozulmayan bir makyajı tüm gelinlerin istediğini biliyoruz. Makyaj konusunda çok iddialı olan ekibimiz mutlaka ön prova gerçekleştiriyor.

Düğün günü gerçekleştirecek olduğumuz gelin saçı ve makyajını sizinle günler öncesinden birlikte belirliyoruz. Prova hizmetlerimizi ücretsiz olarak veriyoruz. Yani hem saçınızı hem de makyajınızı prova yapıyoruz. Böylelikle düğün günü hazırlıklarınız esnasında hiç stres yapmıyorsunuz. Çünkü sonucu daha önce zaten gördünüz. Eğer provalar esnasında içinize sinmeyen şeyler olursa bize söyleyebilirsiniz. Seve seve taleplerinizi yerine getirebiliriz.

Aklınıza gelen tüm saç ve makyaj modellerini yapıyoruz. Sizinle birlikte dilerseniz yakınlarınızın da saç ve makyajını yapabiliriz. Bize önceden kaç kişilik bir ekiple yanımıza geleceğinizi söylemeniz yeterli. Ekip sayımızı ve kullanacağımız malzemeleri belirttiğiniz sayıya göre ayarlıyoruz. Last Point Kuaför Şişli bünyesinde hem keyifli hem de içinize sinen bir hizmet alacağınıza eminiz. Sizinle bir an önce tanışmak istiyoruz.

Şişli kuaförleri arasında yer alan firmamızın şanslı çiftlerinden biri olmak isterseniz tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Bunun için sayfada bulunan iletişim kanallarını kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.