Kuaför Ahmet Yılmaz

E-posta Gönder

 • Beşiktaş, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Kuaför Ahmet Yılmaz Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Kuaför Ahmet Yılmaz Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför Ahmet Yılmaz Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Ahmet Yılmaz Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Kuaför Ahmet Yılmaz Hakkında

İstanbul’un en güzel ilçelerinden biri olan Beşiktaş’ta hizmet veren Kuaför Ahmet Yılmaz ve ekibi, doğal güzelliğinizi ortaya çıkaran uygulamalar yapıyor. Şimdiye kadar birçok gelin adayının tercihi olmamızın getirdiği mutluluk ve deneyimle sizin de hayallerinize dokunmak istiyoruz. Gelin bu keyifli süreçte size yol arkadaşı olalım!

İhtiyaçlarınıza özel çözümler üreten ekibimiz de unutmayalım tabii ki. Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren isteklerinizle yakından ilgilenen bu ekibimizden her türlü yardım ve desteği alabileceğinizi unutmayın! Bu süreçte daima en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor ve salonumuzdan memnun bir şekilde ayrılmanız için tüm olanaklarımızı seferber ediyoruz.

Uzun zamandır güzellik sektöründe yer aldığımız için her türlü saç ve makyaj modelini yapabilecek yeteneği ve birikimi kendimize görüyoruz. Bu nedenle hayallerinizi sınırlandırmadan bizim paylaşın ve göz kamaştıran güzelliğinizin keyfini çıkarın! Bu arada düğün günü sizinle birlikte sevdiklerinizi de salonumuzda ağırlayabiliyor, her birine profesyonel hizmetler sunuyoruz.

Her detayın kusursuz olmasını hedefleyen ekibimizle düğünden önce bir ön görüşme yapıyorsunuz. Kendinizde nasıl bir saç tasarımı hayal ettiğinizi, düğün konseptinizi ve gelinliğinizin yakası hakkında konuştuğumuz bu ön görüşme sayesinde tüm detayları planlama şansı elde ediyoruz. Kalın veya ince maşa ile yapılan kıvırcık bukleler, ense veya yüksek topuzlar ve örgülü tasarımlarımızdan dilediğinizi seçebiliyorsunuz. Makyaj aşamasına geçtiğimizde de yine aynı hassasiyeti gösterdiğimizi göreceksiniz. Bu noktada cilt kusurlarınıza odaklanıp doğru teknikler kullanıyoruz. Bu arada her zaman dünyaca ünlü markaların kozmetik ürünlerini tercih ettiğimizi unutmayın! Kısacası; sağlıklı güzelliğiniz profesyonel ekibimize emanet!

Beşiktaş kuaförleri arasında yer alan Kuaför Ahmet Yılmaz ve ekibi hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Türkali Mah. Nüzhetiye Cad. 3 Beşiktaş, İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.